Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz empatikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz empatikus, gyengéd, törődő, elfogadó, érzékeny és érzelmeit kimutató férfit találni manapság?

Figyelt kérdés

Kiemelném, hogy nem a nice guy-szindrómásokra gondolok, akik számonkérik egy nőn, ha az visszautasítja őket, merthogy ők olyan rendesek voltak vele, milyen már, hogy a nő nem ad nekik puncit cserébe. NEM. Azok érdekelnek, akik valóban meg akarják érteni a másikat, belehelyezkedni az érzelemvilágába/helyzetébe, nem folyamatosan a saját sértettségükre koncentrálni, ha felmerül egy konfliktus. Mert van elég fontos nekik a másik ahhoz, hogy félre tudják tenni az egójukat miatta, hogy önzetlenül akarjanak jót cselekedni vele. Nem baj, ha mernek elérzékenyülni, sírni, sőt. Legyenek képesek kimutatni a szeretetüket. Illetve nem árt, ha a szexben sem az a prioritás számukra, hogy a nőnek minden testnyílását a magukévá tehessék, sem az, hogy minden létező fantáziájukat megélhessék vele/rajta, inkább tényleg a kölcsönös örömszerzés, tiszteletben tartva egymás határait.

Mennyire ritka az ilyen? (Külsőre nem kell giga Chadnek lennie, mielőtt valaki ezt felhozná, elég, ha tök átlagos.)



2022. máj. 25. 05:42
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
39%

Mivel nem ez alapján válogattok.

Sőt kifejezetten ez ellen dolgozik a legtöbb nő.

Szerintem ez baromi ritka lehet.

Vagy sokát art mire ilyet meg mer lépni egy férfi.

2022. máj. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
80%
A férfiak nagy része megjátssza magát: ilyennek mutatkoznak, aztán kimutatják a foguk fehérjét.
2022. máj. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
34%
Fontos lenne tudni hany eves vagy. A fiatal ferfiak kozt szinte lehetetlen talslni ilyet de 40 folott akad azert.
2022. máj. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
27%

Én még sajnos nem találkoztam ilyennel a korosztályomban. De én is ezt keresem. Idősebbel nem szeretnék öszejönni, mert máshol tartunk az életben. Gondolok itt a harmicasra és afelett.

21/l

2022. máj. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
19%
Magamon kívül alig ismerek.
2022. máj. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 Noren1989 ***** válasza:
16%

Igen kicsi rà a sansz. Kb annyi, mint ugyanilyet nőben kifogni, hűséggel befejelve.


A listàd am valahol nevetséges, meg kell mondjam. Az előző pàr faxba csak úgy sikerült beleülnöd?

2022. máj. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
66%
Én csak a közvetlen környezetemről tudok tapasztalatokat. Mindig is kirekesztve éreztem magam amiatt, hogy nem azt az életstílust helyezem előtérbe mint a haverjaim és ismerőseim. Sosem voltam híve a non stop biluknak ahol egy napra keres partnert az ember, sem annak, hogy azért hajtson rá valakire, hogy pár óráig elszórakoztasson, sem pedig a felületes kapcsolatok kiépítésének. De szinte kivétel nélkül mindenki akit ismerek ilyen, ezért én egyre inkább elzárkóztam mindenkitől. Szerintem van még rajtam kívül jó pár olyan férfi aki még úgymond régi módi. Aki szeret udvarolni és lasabb léptekkel igyekszik kiismerni a másikat. Csupán annyi, hogy nem ez a jellemző, de biztos vagyunk jó páran. És itt nem azokra a szerencsétlenekre gondolok, akik meglátnak valahol egy nőt és "ú hölgyem gyönyörű szép vagy" jellegű emberekre gondolok akik a közösségi oldalakon üresen locsognak. Utoljára 5 éve szerettem bele egy nőbe, de úgy igazán. Vele képzeltem azt el, hogy igen, vele megérné megöregedni. Igyekeztem fokozatosan haladni, meghódítani, kedveskedni, szép lassan megismerni, így mindent egy lapra tettem fel vele kapcsolatban és senki, semmi más nem létezett csak ő.....hiba volt. Szóval hidd el vannak még ilyenek mint mi, de sokan (férfiak és nők) csalódunk másokban. Én mondjuk nem lettem emiatt egy másik véglet, hogy most végigmegyek emiatt az egész falun, csupán eltűnök. Nem kellenek emberek, társaság és felesleges idegeskedés mások miatt, főleg úgy, hogy rohadtul nem érdemeljük ezt meg. Persze nem győzöm hangsúlyozni, hogy férfiak és nők között is egyaránt az lett a "trendi", hogy felületes kapcsolatokban éljenek. Én meg már undorodom az egész világtól így már csak saját magam építésével törődöm pár éve. 🙂🙂
2022. máj. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Olyannyira, hogy kb.lehetetelen, legalábbis ha azt szeretnénk, hogy mindemellett független és hasonló korosztály is legyen. Ha az utóbbi 2 nem számítana, én szerencsésnek mondhatnám magam.
2022. máj. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
15%

Ki kellene nőni a young adult könyvekből. Mert persze emellé nyilván legyen magas, arányos alkatú, legalább átlagos arcú és hallgatag, de okos. :D Csak ezeket kifelejtetted, annyira arra fókuszáltál, hogy miben álljon majd szolgálatodra a jövendőbeli.


Nem muszáj ám heterónak lenni, ha ennyire egy olyan dologra vágysz, ami szembemegy a férfiséggel. Inkább válta puncira, minthogy megnyomorítsd a következő delikvenseket.

2022. máj. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
0%
Ah, ne is mondd. Szerintem ilyen nincs. Vagy a többi férfi elrontja őket.
2022. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!