Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van két fiú, mindkettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van két fiú, mindkettő tetszik, az egyik gazdag a másik átlagos anyagi helyzetű. Ebben az esetben a gazdagabbat választanád?

Figyelt kérdés
Másik kérdés, ha összejössz egy gazdag fiúval, akkor nehezebben szakítassz vele?
2022. máj. 25. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor nem mondják hogy a gazdagabb kell nekik ha konkrétan kérdezed őket.
2022. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Azt választottam, amelyikbe szerelmes voltam. Ha visszamehetnék, ma már azt valasztanám, akinek a legtöbb pénze van.
2022. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont nemrég éltem át egy ilyet, le is írom a "megfejtést". Adott két hapsi, akik kb. egyszerre elkezdenek érdeklődni egy nő iránt, a csaj mindkettőt ismeri valamennyire korábbról, így tudja kitől mire számíthat (ez ritka eset). A két jelölt:


"A" hapsi: Kedves, normális értékrend, humoros, tanult, kb. 7/10 külsőre, felső középosztálybeli élet (nettó 1,2M/hó, 120M hitelmentes ház, pár tízmillió megtakarítás).


"B" hapsi: Nárcisztikus pszichopata tankönyvi esete, művelt, intelligens, laza értékrend (kokó & k..vák, néhány gazdasági bűncselekmény), 4/10 külsőre, de rengeteg pénz van (az előzőt kb. 30-cal kell felszorozni).


Mit tesz a nő? "A"-val belekezd egy komoly kapcsolatba, 2 év múlva felhozza a gyerek/házasság témát is. De közben titokban elkezdi "B"-t is szédíteni, hogy majd váltani fog, de még nem aktuális, addig viszont szexhelhetnek, de az nem kevés pénzbe és egyéb ügyintézésbe (pl. jó munkahelyre berakás) fog kerülni (igen, tudom, minek nevezik ezt). Aztán "B" rájött, hogy át van b...va, mert a váltásból nem lesz semmi, ezért szépen dokumentálva kitálalt "A"-nak a csaj dolgairól...


"A" kidobta a csajt, "B" pedig élvezetből alvilági módszerekkel addig terrorizálja, amíg meg nem unja.


És ez még egy leegyszerűsített történet a valósághoz képest, de így is tanulságos Netflixes filmet lehetne belőle csinálni, ami kötelező darab lenne minden aranyásónak.

2022. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olcsó nőknek kell pénzes pali..
2022. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!