Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm aki megosztot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm aki megosztotta velem hogy érdeklődik iránta egy arab férfi szerintetek hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Lehet nincs igazam nem ismerem sem az arabokat sem a kultúrájukat. Ez a férfi 23 éves tényleg nagyon fiatalos a kinézete. Messengeren beszélgetnek kb egy hónapja de már most olyanokat ir neki hogy szereti ő a világ legszebb nöje szóval füzögeti.. Nekem az a furcsa hogy ő libiai ahol most ugye háború van..Barátnőm nem fog utazni nem egy utazós fajta de nem tudom hogy ez a férfi csak tényleg beszélgetni ismerkedni akar e vele vagy van valami terve. Ő is ezen vaccillál de meggyőzni nem tudom remélem nem vette be amiket mondd nekem az az érdekes hogy ott háború van de ő szinte egész nap egy idegen nőnek csapja a szelet. Sőt az egész fura nekem őszintén mondva.

2022. máj. 25. 19:06
1 2
 1/17 anonim válasza:
85%
Ha arab és az hazájában háború van jelenleg akkor ő a férfi jóesélyel már európában van és miért nem élhet ő is boldog életet azért mert az országában gáz van?Egyébként mond meg a barátnődnek hogy azért vigyázzon soha nem lehet tudni.
2022. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kint él még ez a férfi mindig.Sok fotón egyenruhát visel szóval gondolom katona lehet.
2022. máj. 25. 19:19
 3/17 anonim válasza:
0%
Aha akkor biztos hogy nem akar csak kikapcsolódni egy kicsit a katonáknak is kell egy kis lazitás Allah bocsássa meg neki.
2022. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a bajom hogy arab azt nagyon sajnálom hogy ott háború van és nincs béke már évek óta. A viselkedése a furcsa vagy én vagyok maradi és mostmár az a modi hogy vadidegen embereknek szerelmet vallunk
2022. máj. 25. 19:32
 5/17 anonim válasza:
86%

Lehet a barátnődet eladták. Arrafelé szokás európai nőket venni, hagyomány. És az utolsó aki megtudja hogy eladták, az mindig az áldozat. Akik eladták, támogatják a férfit a csábításban.

A volt párommal is ezt tették, és pont így. Törökországban, isztambúlban fizette ki a csávó, a volt párom testvérének a pénzt. A rokonai, és a saját testvére adta el.

2022. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jézusom ez rettenetes az pedig még borzasztóbbá teszi hogy a saját családja tette ezt vele. Azóta ő haza került valahogy? Ezt mindenképpen megmutatom barátnőmnek és mondom tiltsa le azonnal sose lehet tudni az is lehet a képeken sem ő van ami sanszos.
2022. máj. 25. 19:50
 7/17 anonim válasza:
100%
5ös vagyok, én csak leírtam hogy én hogy jártam. Azért ez nem mindig van így, de sosem lehet tudni. Lehet hogy pont ez fog segíteni, vagy pont nem.
2022. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Le tiltotta végül rájött vagy ő van a képen vagy nem lehet joszándéku de lehet hogy óriási hibát követ el ha tovább beszél vele messziről jött ember azt mondd amit akar jobb a békesség
2022. máj. 25. 20:01
 9/17 A kérdező kommentje:
De bunkó vagyok elfelejtettem megkösszönni 5 - ös válaszoló köszönöm szépen hogy le írtad a te tapasztalatodat és sikerült felnyitni a szemét.
2022. máj. 25. 20:10
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen arabok (meg más külföldiek) között, akik a neten fűznek be hiszékeny nőket a zöld kártya, vízum, letelepedés, stb. reményében. Az ilyenek általában nem csak egy nőnek csapják a szelet, hanem rengetegnek, gondolják, egy hülye csak lesz közöttük. 😅 Más lenne a helyzet, ha mondjuk már eleve itt él a srác, megismerkednek és összejönnek, az teljesen normális, származástól függetlenül. De ezek a külföldi netes románcok általában nem sok jóval kecsegtetnek.
2022. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!