Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az oylan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az oylan emberekről,akik otthagyják a párjukat egy újért és az újjal elkezdenek feltűnően posztolgatni, szerelmet vallani a közösségi oldalakra ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eleve fura, ha valaki a neten ömlengve éli meg a szerelmet. Nekem ez mindig olyan érzetet kelt, mint mikor a kisfiú behozza az új játékát az óvodába, hogy megmutassa, hogy ő mennyivel menőbb. Az egész nem tűnik nekem őszintének, nem egymásnak szól az üzenet, hanem random idegeneknek/"ismerősöknek".

Ha szeretek valakit, azt neki bizonyítom és vele élem meg, nem a közösségi médiában a követőkkel.

Az, hogy egy melegváltás után történik, csak erősíti a fenti érzetet.

A megcsalást pedig elítélem, márpedig a liánozás nem nagyon megy megcsalás nélkül.

2022. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy valszeg a neten élnek es kifelé akarnak megfelelni a társadalomnak.


De ezt másban is eszrevettem. Ha egy pasitol kapok valamit elvárják hogy másoknak villogjak vele. Ez olyan elszomorito :(

2022. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl elviszed a csajodat corfura vagy veszel neki ékszereket es az az elvárás, hogy híreszteld ezt, azaz fényezd vele a pasi egóját hogy ő milyen menő. Valójában nem is neked szól, hanem "kifelé" vetítés, különben nem várnák el azt hogy hireszteld hova visz nyaralni meg miket ad.
2022. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy az előző egy féltékeny szarrágó volt. És okkal hagyták el.
2022. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!