Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket nem akaró idősekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket nem akaró idősekkel mit lehet elképzelni ami komoly? 40+ férfiakkal

Figyelt kérdés

Az ilyenek pár évig hasznalgatnak egy nőt, aztán azt folyton cserélik ha öregszik?

(Nem lúzer incelekről szólna a kérdés, hanem akik "kellenek a piacon")

Letezik ilyennel hazasság, illetve annak van értelme?

Az ilyeneknek akik csak jól akarják magukat érezni egy kapcsolatban, mi a maximum?


Röviden:

Nem értem mit akar tőlem egy 40+os komoly hű monogám kapcsolat alatt. Mi a végcél? Mi az értelme?


Mit jelent a komoly kapcsolat gyerektervek nélkül? A komoly kapcsolat deffiníciója érdekelne.

"Magtalan" házasságot a sírig? Vagy mi a maximum?



2022. máj. 26. 14:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Képzelj el egy gyerekes kapcsolatot - és vedd ki a gyereket. 😮
2022. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

1 az ilyenek nem is házasodnak. Nem?

Mindenhol ahol hazassag van en gyereket látok. Es 50% az esély hogy öregkorukban is egyutt lesznek.

2022. máj. 26. 14:49
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a célja. Mit jelent egy idősnek a komoly hű kapcsolat. Valami -lesz ami lesz- alapon élnek?
2022. máj. 26. 14:50
 4/28 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy szeret téged és együtt akar lenni veled.


Kis fogyaték befigyel?

2022. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy 41 éves már öreg? Illetve kötelező a gyerek egy kapcsolatba/házzaságba? Ne haragudj kérdező, de valami komoly gond lehet nálad...
2022. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Lehet gond van nálam, tenyleg nem értem mit jelent egy 40+-osnak komoly kapcsolat illetve mi lehet a maximuma.

Egy kotetlen szabad" kapcsolat hogy összeálltunk amig jo, aztan ha nem, mindenki szabadon távozhat?

Bocsi ha nem értem es idegesito vagyok:(

2022. máj. 26. 14:57
 7/28 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha feltételezések és mások véleménye helyett tőle kérdeznéd, hogy konkrétan ő mit akar? Mert rohadtul nem egy kaptafára gyártották az összes embert.

Ja, akkor nem lenne +1 értelmetlen kérdés itt...

2022. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Mert ködösen fogalmaz

"Sokáig akarok veled lenni"

" ha gyűrű kell ahhoz, hogy elhidd komolyan veszlek, veszek eljegyzési gyűrűt is akkor"


Gőzöm nincs nem e arra megy hogy elrabolja pár évem aztan kidob talán. Nem áldoznék rá 5-10 eveket ugy hogy nem tudom miert.

2022. máj. 26. 15:02
 9/28 A kérdező kommentje:
Amiket idéztem ha valaki lefordítaná, hogy értsem is, az is jól jönne.
2022. máj. 26. 15:04
 10/28 A kérdező kommentje:
Ha nagyon nyavajognék valszeg el is venne. De nem nyavajgok inkabb mert nem látok at rajta mit akar.
2022. máj. 26. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!