Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve vagyok beleesve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyok beleesve a tanáromba. Felnőtt oktatás. Kezdeményeznétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Eleinte úgy gondoltam hogy reagált dolgokra. Rámosolyogtam, legközelebb ő is. Volt hogy odaült hozzám beszélgetni a jegyeimről. Külön odafigyelt rám mindig. Még most is másképp bánik velem mint a többiekkel. Ezt a t{bbiek is észrevették (kedvenc meg stréber a gúny nevem) Még a hangja is megváltozik ha velem beszél. Most végzek, hogyan adjam a tudtára hogy benne lennék bármiben? Én 28 ő 35. Vagy ne lépjek semmit? Amikor rámnéz vagy velem beszél egyszerűen megváltozik az arca úgy mosolyog, olyan melegen vagy én nem is tudom. Más tanárok is kedvelnek, kettő tutira, de nem bánnak velem másképp, és nem néznek rám így. Csak nála látom.

2022. máj. 26. 22:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Én lépnék a helyedben. Inkább szomorkodj egy visszautasítás miatt pár hétig, mintsem egész életedben azon gondolkodj, mi lett volna, ha.
2022. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem derült ki, hogy melyikőtök a nő, de ha te vagy az, és ő nem kezdeményez, akkor vedd nyugodtan kezedbe a dolgokat. Eléggé úgy hangzik, mintha érdemes lenne egy esélyt adni a sztorinak.
2022. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
30%

amíg nem tudod helyesen leírni, hogy felnőttoktatás, ami összetett szó, ezért egybeírjuk, addig ne a tanárod után kajtass, hanem inkább tanulj.


28 éves létedre, kb. tinilány kategória, amit írsz, omg...


megváltozik az arca, az agyadban, mert ezt akarod hinni... nőj már fel!

2022. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Te meg ezekre figyelj :

-Mondatokat mindig nagy betűvel kezdünk.

-Felszólító mondat végére megfelelő írásjelet, felkiáltójelet teszünk.

-Összetett mondatok tagmondatait választjuk el vesszővel, nem minden 2.,vagy 3.szót.

-Írásban jelöletlen teljes hasonulás, írásban jelöletlen. Tehát nem úgy írjuk le, ahogyan ejtjük.

➡️OMG⬅️

⬆️⬆️

2022. máj. 27. 01:39
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Mi az, hogy felnőttoktatásban “strébernek” gúnyolnak valakit? Kisegítő iskola ez talán?
2022. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

#3 Nem tudhatod, milyen képzésben tanul. Ha most, felnőttként teszi le az érettségit, az is ugyanúgy becsülendő és szép dolog. Én diplomás ember vagyok (van egy diplomám, illetve mesterszakon abszolutóriumom), mégis kinyílik picit a bicska a zsebemben, amikor valakit a tanulási képességei miatt gúnyolnak. Becsülendő, ha valaki tanul, bármilyen is a jelenlegi szintje - pont.


Az, hogy tetszel valakinek, az pedig igen is feltűnhet abból, ahogyan rád néz. Ez csak a társkeresők korában furcsa, amikor jobbra húzod, és ha 2 héten belül nem vagytok párkapcsolatban, akkor már írsz a következő emberkének. Szerintem egy igazi, mélyebb kötődés kialakulása lépésekből áll, és bizony időigényes.

2022. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
6%

kérdező, el vagy tévedve, és a netnyelvészet vonatkozó kutatásait nem ismered, kisbetűvel írni fórumokban vagy cseten nem számít helyesírási hibának (vö. veszelszki ágnes).


a központozást pedig helyesen használtam!

2022. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
7-es, nem használtad helyesen a központozást, mert a "28 éves létedre" után semmilyen szabály vagy szokvány szerint nem szoktunk vesszőt tenni, legyen az netes vagy akadémiai. Tanulj meg előbb te magad kifogástalanul helyesírni, mielőtt magas lóról nekiállnál kioktatni másokat!
2022. máj. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
71%
Egy próbát megér:)
2022. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
35%
óravégén lecummantod az ötösér... :D
2022. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!