Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szokott feltűnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szokott feltűnő lenni a kollégáknak, ha egy munkatársuknak bejön a másik?

Figyelt kérdés

Kicsit furán érzem magam, mert egy hosszú, reménytelen szerelem érzése ért véget nemrég és újonnan kezdtem dolgozni. Itt kb úgy kijövök pár emberrel, de még nem vagyok túl bensőséges viszonyban senkivel. Volt, aki hirtelen megtetszett, majd nem láttam hetekig és elmúlt. Majd én tetszettem meg valakinek, akiből kiábrándultam teljesen (egy ideig szimpi volt, most már inkább sajnálom szegényt, hogy miért pont én tetsz(ett?)em neki. Úgy kb 2-2.5 hete viszont nagyon tetszik egy kollégám. Folyton feldobott hangulatom van, ha a közelében vagyok, szeretem hallgatni ahogy beszél, kicsit bénább vagyok, ha közel jön/szembe van velem, sokszor azon kapom magam, hogy elmélázok egyes részein és hülyén érzem magam, ezért jó hosszú ideig próbálok nem felé nézni.

Egyébként párszor beszéltem már vele és annyira csak nincs rossz véleménnyel rólam, de kicsit félek kinyitni a számat (nemcsak előtte), nehogy valaki hülyének nézzen. Ezt próbálom valahogy leküzdeni.

Igazából nem vagyok túl határozott abban, hogy mit szeretnék igazán, csak érzek valamit, ami miatt tartok, hogy egyes közvetlenebb munkatársak cikizni fognak engem, őt vagy mindkettőnket. És eddig én minden tetszésemet felvállaltam, ami kicsit hosszabb és intenzívebb volt. Mindnél vissza lettem utasítva. Eléggé tartok tőle, hogy ebből is ez lenne + nem ismerjük egymást elég ideje ahhoz, hogy ezt szerelemnek nevezhessem. Viszont mégis valahogy sóvárgok iránta, ami miatt néha valahogy gusztustalannak érzem magam.



2022. máj. 27. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Talán kicsit korán van még ahhoz, hogy itt döntsél.

Keress majd egy alkalmat, amikor kettesben maradsz vele, és beszélgessetek. Először csak általános dolgokról.

2022. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

A kollégák véleménye legyen az utolsó dolog, ami érdekeljen! Nem tudom, milyen nálatok a munkahelyi közeg, de a legtöbb helyen a dolgozók unalmukban szeretnek pletykálni meg mások magánéletével foglalkozni, illetve minden sarokba románcot meg titkos viszonyt vizionálnak. Ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni, lehet össze akarnak majd titeket boronálni, vagy ugratnak, de ez akkor is megeshet, ha semmilyen "gyanús" viselkedést nem tanusítotok.


Hogy konkrétumot is írjak, eddigi munkahelyi tapasztalataim alapján a kollégák akkor szoktak elkezdeni gyanakodni, amikor két ember sok időt tölt együtt, pl együtt járnak ebédelni, vagy gyakran megérintik egymást, ilyesmi. Önmagában az, hogy te (szerinted) kicsit félszegebb vagy az egyik munkatársad előtt, még nem feltétlenül "gyanús", kivéve ha valaki nagyon figyel rád.

2022. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát, igazából az ilyen nálam kicsit fiatalabb kollégákkal meg az ilyen ideiglenesen itt lévő emberekkel vagyok kicsit extrovertáltabb, meg az idősebb kollégák közül néhányan nagyon kedvesek velem és velük csevegek viszonylag sokat.

Extrovertált kollégából meg 2 féle van: az első féle hangulatot csinál, viccelődik, mindenkit nevettet, nincs filtere a gondolatainak és sírba tesz a jó értelemben, a másik féle viszont úgy érzem, hogy kb faggat engem és rosszul van attól, hogy én magamtól csendesebb fajta vagyok és nem tudok nekik igazán megnyílni.

Ez a srác ilyen átlagos, mármint sokat van csendben, de ő már be van ide szokva, ezért könnyedebben beszélget. Én bennem meg még buzog a bizonyítási vágy meg az izgalom, hogy el ne rontsak semmit, szóval bár lazultam és sokkal nyitottabb, vidámabb vagyok, mint mikor elkezdtem itt dolgozni, még mindig van bennem néha egy kis diszkomfort, ha bizonyos emberekkel vagyok egy műszakba osztva.

Egyébként itt vannak emberek, akik fogdosósak, eddig én nem voltam ilyen, de szívesen vennék 1-1 ölelést, de ennek itt valahogy nincs kulturája, 2-t láttam eddig, mióta itt vagyok. Ezért talán fura lenne. Bár, ha mindenkit, aki kedves, megölelek néha, akkor talán nem annyira gyanúkeltő.

Mindezeket elmondva viszont fogalmam sincs merre kéne lennem...fiatal vagyok még, de kínosan öreg szerintem ehhez a tapasztalatlansághoz, amim van. Tartok tőle, hogy mindenkinek leesik ez egyszer és utána cinkelni fognak vele, amitől még kevésbé tudok normális lenni majd és nem megy elég jól a munka. Aztán a főnökök kérdezik, hogy mi a baj, arra elég kínos válasz lenne a "egy kollégám tetszik", felnőttkorú vagyok, de egyáltalán nem látszik ez meg sehogyan se és valahogy ez a szituáció full kínosnak érződik.

Ráadásul olyan szintre jutott ez a tetszés, hogy már elképzeltem magunkat mindenféle 18+ szituációban (amiben szintén nem volt részem), fejben megöleltem, hazakísértettem magam vele, smároltunk, még azon is gondolkodtam, milyen név illene a vezetéknevéhez, ha gyerekünk lenne (ez is olyan, hogy tudom mennyire irreális, hogy pont vele lesz közös jövőnk, de amint érzékeltem, hogy érzéseim vannak, az agyam valahogy úgy döntött, hogy ki kell találni a neveket':D)

Elviekben semmi olyan nagyon extrát nem csináltam, nem dicsértem meg, nem értem úgy direktbe hozzá, nem voltam olyan sokat a közelébe, viszont gyakran felveszem azt a pózt, amiben ő áll és sokat nevetek a sztorijain, talán ez buktathat le vagy az a fura, belülről álomkórnak érződő nézés, amikor valahogy beleesik a látószögembe és kicsit lelassulok.

2022. máj. 27. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az Vivien?
2022. máj. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem Vivinek hívnak
2022. máj. 28. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!