Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a fiú meg minden , de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a fiú meg minden , de az utóbbi időben feltűnt hogy fogköves a foga és büdös a szája. Hajtsam el a p*csába?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl nagy igényességet tükröz .. és ezt látják az emberek. Kérdés mennyit ad arra, amit nem látnak .


Van olyan lány ismerősöm aki pl tehetős, de imádja a szénsavas dolgokat, dohányzik szóval ugyan ez. Igényes egyébként, de valamiért ezzel nem foglalkozik. Lehet csak egy intés, észre vétel kell neki. Ha gondolod és ér annyit, próbáld meg. De engem személy szerint már egy kicsi pont is zavar a fogamon, nem, hogy fogkő. Illetve mindig van nálam száj spray, vagy rágó, bármi, ha tudom mással találkozom. Lehet nála ez nem ilyen evidens .

2022. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elég gáz, ha nem igényes a fogaira. De azon se lepődnék még, ha ezzel a stílussal szembesülve ő hajtana el téged.
2022. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a fogorvoshoz hajtsd el
2022. jún. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
fogorvoshoz kuldd el inkabb. Az ember nem erzi a sajat szajszagat es a fogkovet sem mindenki veszi eszre. En csak neha tudom hogy szajszagom van, pl mikor nagyon rossz a szajizem.
2022. jún. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A, Mond meg neki, hogy foglalkozzon magával e téren;

B, verd ki neki... Egy mezítlábas pörgővel:).

2022. jún. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is el kell mennem rendszeresen fogorvoshoz, mert előtte fogköves a fogam. Lehet, ő is előtte van éppen. Persze ha már sok a fogkő, messziről látni, az tényleg undorító. Akkor tuti nem jár évente sem ellenőrzésre. Lehet, ettől büdös a foga, talán rossz foga is van. Kérdezz rá vmi úton-módon, hogy szokott-e ellenőrzésre járni. Ha nem, akkor elkísér-e téged, vagy mégis ennyire igénytelen?? Akkor ne kezd vele.
2022. jún. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A fogkő önmagában nem lenne gond, ahogy a szájszag sem. A gond az, hogy ez a kettő egyszerre van jelen, tehát tuti nem reflux miatt van szájszaga.


Ettől függetlenül nem kell elhajtani a picsába, hanem szépen meg kell mondani, hogy ez számodra kizáró ok. Ki tudja, lehet utána rendbehozatná magát.

2022. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt:)

Jó tanácsokat kaptam

És igaz lehet kicsit vissza kéne vennem a stilusombol :')

2022. jún. 2. 16:30
 10/10 anonim válasza:
Volt párommal is voltak ilyen gondok, mondtam neki hogy mosson többet fogat és rágózzon, lehet hogy rosszul esett neki de legalább utanná javult a helyzet és nem voltak ilyen gondok :D de azt hiszem ennek alap dolognak kéne lennie hogy a száj higiénia is meg legyen.
2022. jún. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!