Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akit zavar/szé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akit zavar/szégyelli, ha mások látják a meztelen lábát, különösen a talpát?

Figyelt kérdés
Az értetlenkedő beszólók mellőzzék a válaszadást, olyan írjon, aki érti a kérdést, köszi!
2010. szept. 19. 01:45
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tesómat zavarja. pedig szép lába van.. és persze ő lány
2010. szept. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elég csúnya a talpam, sokszor hámlik a bőröm, úgyhogy én nem szívesen mutogatom!
2010. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem most kell keményedni a sarkam az egyik cipőtől,azt nem szívesen mutogatnám,de vannak ennél gázosabb lábak is, szóval engem annyira nem zavar.
2010. szept. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 25f vagyok és imádom a szép női lábfejeket. Teljesen felizgatnak.
2010. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En 16 eves lany vagyok,es igen,zavar!

Nem tudom miertde rettentoen zavar.:D

2010. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
09-29 14:24: igen, a te kategóriádra gondoltam :) Nagyjából mégis meg tudnád fogalmazni, mi zavar(na) rajta?
2010. okt. 3. 01:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Höhh, emlékszem, egy időben jógázni jártam. Első alkalommal föltűnt egy nagyon kedves csaj, tornadresszben volt, fölül husszú ujj, lent meg úgy végződik, mint egy tangabugyi, és onnantól lefelé mindene csupasz :)))) Néha a közelébe kerültem gyakorláskor, és láttam lótuszülés közben, ahogy fölfelé vannak fordítva a meztelen talpai, és egyfelől alig bírtam levenni róluk a szemem, másfelől nem értettem, hogyhogy csak ilyen lazán kirakja közszemlére, hogy nem zavarja kicsit sem :)))))
2010. okt. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem túl szépek a lábujjaim szerintem,nem szívesen mutogatom őket,de azért,nem is rejtem el.Ha lehet,nem akarom,hogy lássák.


16/L

2012. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!