Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye ez még nem reménytelen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez még nem reménytelen? Amúgy a pasik miről szeretnek beszélgetni? (sztorim lenn) ^^

Figyelt kérdés

Helló,megpróbálom összefoglalni röviden:D

Szóval,volt(van),egy pasi aki nagyon tetszik,és szerintem én is neki,mert kb. 1 hónappal ezelőtt szakított a csajával és tőlem kérdezte,hogy van-e pasim ilyenek.Akkor kellett volna lépnem valamit,de nem tettem semmit/sajnos/,és most késő mert megint járnak.

De arra gondoltam,msn-en dumálunk egy jót,szóval felhozok valami jó témát amiről tuti órákon át el tudnánk beszélgetni,jobban megkedvelne ilyenek:D,

Azért msn és nem élőben,mert ott esélyem sem lenne,1 a csaja miatt, 2: én ott bnőmmel mászkálok stb stb.

1.Kérdésem: Miről beszélgessek vele msn-en?Mi lenne egy nagyon jó téma? Pasik ti is írhatnátok mi az ami leköti a figyelmeteket meg ilyenek:D

2.kérdésem: Ugye nem reménytelen ez a dolog? (Voltak még dolgok meg utalgatások,de hosszú lenne mindent leírni).

Előre is köszi a válaszokat!


2010. szept. 19. 04:50
 1/5 A kérdező kommentje:

*(ott esélyem se lenne azt a sulira értem bocsi)

ja és 15L

2010. szept. 19. 04:52
 2/5 anonim ***** válasza:
hát bármiről ami jól esik :D
2010. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne kavarj.Elbaltáztad.Ez már nem a te bulid.Nincsenek más fiúk a környéken,rá vagy szorulva?Már újra eggyütt vannak,mit akarsz?Amúgy honnan tudod,hogy más lánytól nem kérdezte meg,hogy van-e valakije.Ez a kérdés sz@rt sem jelent.Csak álmodozol.
2010. szept. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se akarj belerondítani a kapcsolatukba.Inkább várd ki.Tizenévesen nem szoktak életre szóló szerelmek kialakulni,legalábbis a legtöbb esetben. :) És ha már 1x szét mentek,akkor ez elő fog fordulni szerintem még jó párszor és lesz rá lehetőséged..akkor pedig ne legyél gyáva lépni,ha nyit feléd. :)

18/L

2010. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pasik pasikkal szeretnek beszélgetni. A lányokkal dugni szeretnek.
2010. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!