Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak kevés a heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak kevés a heti 1-2-x sex?

Figyelt kérdés

Mindenki csak azt fújja, hogy ha a férfi nem kapja meg azt a bizonyos mennyiséget, akkor tovább áll, máshol keresi a sexet. Eszembe jutott valami ezzel kapcsolatban, mi van azokkal akiknek régóta nincs partnerük? Akik vagy csúnyák, vagy betegek, vagy egyszerűen nem tudnak ismerkedni, és évek óta egyedül vannak, és nem sexelnek egyáltalán. Rengeteg ilyen munkatársam van 20-30 -as férfi. Ha az úgy lenne ahogy ti mondjátok akkor tegyük fel ez a férfi sok sok magányososan töltött év után összejön valakivel, és gyerek stb. miatt az együttlétek száma csökkenne, már tovább kell neki állnia? Egyedül kibírja sex nélkül évekig, de ha van partnere, és a nő fáradt, szült, vagy hasonló, akkor már nem bírja ki 1 hétig sem?

Pár hónapja váltam el, és mindenki azzal foglakozik, hogy vajon van-e már új kapcsolatom, van-e akivel sexelhetek? Ha ideges vagyok, ráfogják arra, hogy biztos nincs aki kielégítsen! Azokkal senki nem foglakozik, akinek évek óta nincs partnere.


2010. szept. 19. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Jaj ezen énis el szoktam gondolkodni. Nekem négy éves kapcsolatom van, és mostanában rengeteg problémám van, az egyik legnehezebb időszakát élem az életemnek, úgyhogy a szex a legutolsó dolog amire gondolok. Ebből következik, hogy mi is kb hetente egyszer vagyunk együtt mostanában. Persze a barátom vergődik, hogy neki szüksége van rá. És én is ezt szoktam felhozni neki, hogy amíg nem voltam, tökéletesen elvolt a kezével is évekig, és egyáltalán nem halt bele. Ha nem tudja ezt tolerálni míg rendeződnek a dolgok, akkor menjen csak... De ez számomra kiakasztó, hogy a legtöbben úgy viselkednek, mintha a szex olyan létszükséglet lenne mint az evés meg az alvás, mintha ez lenne az egyik legfontosabb a világon! És igen, a legtöbb férfi szerintem már rég elhagyott volna engem ezért, mert őket a farkuk vezérli.
2010. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak egy kifogás lehet az hogy szex miatt romlik meg a kapcsolat. Én nő vagyok 6 éve van párom de van hogy a munkák miatt 1-2 hétig nem találkozunk és mégis együtt vagyunk igénylem a szexet de én pl azt a részét hogy vele legyek a meghittséget stb és van hogy ez a héten minden nap van hogy két hétig nem jön össze még se keresünk mást mivel annál jobb tiszteljük a másikat hogy megcsaljuk és alapból nagyon jó a kapcsolatunk. Egy másik példa pedig a sógornőm szülés után ugy érezte nem lehet úgy szexelni hogy ott van a gyerek stb stb és egy évig semmi nem volt mégis vele van a férje és 3-4 éve rendbe jött minden hisz egy kapcsolat pont erről szól jóban és rosszban is együtt.
2010. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi nem is tudunk többször együtt lenni mint heti 1-2 van amikor 1hétnél tovább sem vagyunk együtt.Mégsincs semmibaj a kapcsolatunkal!
2010. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

szerintem ez egy alapvetően h*lye feltevésen alapszik. Ez csak mentségek keresése arra, hogy a férfi - mint általánosítás - képtelen amonogámiára, és képtelen annyi kompromisszumot kötni hogy ha a nő épp terhes vagy fáradt, akkor marad a jobbkezük. Hallottam én már ennek evolucios verzioját is, miszerint a férfiak már kezdetektől jobban igénylik, és "nincsenek meg nélküle". Baromság. nem is akarnak meg lenni nélküle(azok akikre ez igaz, van kivétel mielőtt lehurrogtok, persze) Ahelyett hogy békésen megvárná mig az asszony megszül, ikább kifogásokat gyárt, hogy miért is elfogadható az, ha félrekefél. Aztán pedig amit te is írtál, mindent ráfog arra hogy nincs szex. Egy ideig suli után dolgoztam, és akkor hétköznaponta annyira elfáradtam hogy nem sűrűn volt erőm szexelni. mikor hazaértem nem voltam képes megmozdulni, így csak hétvégente volt szex a párommal. Szitne minden nap hallgattam tőle hogy ez így nem jó, mert neki ez kevés, és így mást fog keresni. Persze keresett is. Pedig ő is tudta h csak átmeneti időszak volt, de addig sem birta ki.

ez csak egy rossz kifogás, célja hogy a nőt hibáztassa mert a pasi félrelépett. Ennél már csak az az undorítobb mikor valaki a terhes nőt csalja meg ilyen kijelentéssel.

2010. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

10:19 Igen, valami ilyesmire gondoltam én is, hogy amíg nincsenek kapcsolatban, nagyon jól elvannak. De mihelyst lesz partnerük, rögtön nyavalyognak, hogy kevés a sex.

"úgy viselkednek, mintha a szex olyan létszükséglet lenne mint az evés meg az alvás, mintha ez lenne az egyik legfontosabb a világon"

Egy kapcsolatban mért nem tudják megérteni, hogy nem minden a sex körül forog?

Olyankor mért nem jut eszükbe a sok sex nélküli év?

2010. szept. 19. 10:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is mondogatta, hogy kevés neki a heti 1-2szex.

Amikor 2 hétig minden nap akartam, az sem tetszett neki, mert hogy "nem minden a szex körül forog".

A férfiaknak semmi sem jó.


Előfordul, hogy épp nem vagyok szexelős hangulatban, ilyenkor marad a jobb keze vagy az alvás. Ha neki nincs kedve, én sem hisztizek, hanem megértő vagyok vele.

2010. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudok olyan szép, hosszú fejtegetést adni, mint a többiek, de köztudott, hogy férfija válogatja. Aki nagy-természetű, annak nem elég, aki nem, annak igen. Sőt eljön az az idő, amikor még a heti 1-2 alkalom is sok...:D
2010. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész egy rakás f.s kifogás. TISZTELET nincs ma a férfiakban. És akkora rajtuk a nyomás, hogy éjjel-nappal szexelniük kell... mindenhonnan ez folyik. Ha nem szexszel éjjel-nappal és nincs napi 3x egetrengető orgazmusod, és nem vetted rá a csajodat az análra, a pisi-kaki szexre, a BDSM-re (az orál már az alap), akkor nem is vagy férfi. Jah, és ne aggódj... mindig kapós vagy! Ha nem megfelelő épp a párod, akkor kúrj félre, ne aggódj, mindig lesz jelentkező.

Tisztelet, ez hiányzik. Tisztelet a nőnek, aki feláldozza a testét és az életét, hogy gyereket szüljön. Akár az egészségét is. Tisztelet a családja felé. Tisztelet az élet bizonyos szakaszainak. Ma a legtöbb ember úgy godnolja, hogy az életnek van az a szakasza, amikor tombol a láv és a szex, és ez örökké tart. És ha jön egy másik életszakasz (ami nem erről kell szóljon, pl a gyerekvállalás), akkor bepánikolnak. És nem tudnak mit kezdeni a helyzettel. Nincs előttük minta. Régen, amikor több generáció élt együtt és nagyobb gyerekszámú családdal éltek, akkor nagyobb volt rá az esély, hogy lássák, hogy ilyenkor az élet, a prioritások, a kapcsolatok megváltoznak. Volt egy minta, hogy miként kell ezt megélni és hogyan kell támogatni egymást. És nem hiszem, hogy a tehetősebbeken kívül más k.rvázni járt volna, mert a napi robot mellett, plusz pénzbefektetéssel ez a legtöbbeknek nem jött össze. És ma nincs semmi, ami elmesélné a fiataloknak, hogy ilyenkor mi történik és hogyan kell reagálni. Vannak felvilágosítások a SZEXRŐL, amit sokesetben lexarnak, de nincs felvilágosítás arról, hogy ilyen helyzetekben (terhesség, szülés után) milyen normális változások zajlanak le akár fizikálisan, akár lelkileg és ebben hogy lehet egymást segíteni. A KAPCSOLATOKRÓL semmit nem tanítunk a gyerekeknek. CSAK A SZEXRŐL!

2010. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem is csak kifogás!

Az én férjem simán kibírta szex nélkül, mert veszélyeztetett terhes voltam. Soha egy rossz szót nem mondott. Most meg a 6 hetes gyermekágy alatt sem lehet (persze másképp megoldjuk), és ezért sem szól. Tudja, hogy amint lehet, visszaáll a napi 1, mert a vágy mindkettönkben megvan.

Eszébe sem jutott megcsalni vagy bármi! Amúgy tényleg lehet rajta uralkodni, csak akarat kérdése. És ez alól a férfiak sem kivételek!

22/L

2010. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Közelítsük meg máshonnan, ha többet szexel egy pár egy héten mondjuk mindennap, hamar kiveszik a varázs, és egymásra unnak, mindent kipróbálnak, a végén már csak egy tesiórára hasonlít az egész. És egy újabb nő újabb szex nagyobb vonzerőt fog jelenteni egy ilyen esetben. Ha kevés, pl várnak, hetekig kimarad tovább megtartható a vágy és az izzás.
2010. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!