Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg egy nő elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg egy nő elérhetetlen addig érdekes, de utána már nem kell?

Figyelt kérdés

Rengeteg ideig fűzögetett egy pasi, már nagyon kivolt, hogy mikor jövök már össze vele. Aztán miután megadott, hirtelen teljesen megváltozott, kritizált is és már nem is keres. Ha én keresem, rengeteg ideig nem reagál vagy csak nagyon sokára.

Mit kellene tennem ne álljak vele szóba többet? Miért csinálhatta ezt? Már arra is gondoltam csak bosszút állt mert sokáig nem adtam be a derekam?

Csak az húztam az időt mert féltem hogy megbánt meg szerettem volna ismerni alaposan.

De szerettem mindig is, viszont most teljesen összetörtem hogy csak ennyi volt.


2022. jún. 7. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Nekem az a nő nem kell, aki miután megszűnt elérhetetlennek lenni, egyben ki is mutatta a foga fehérjét.
2022. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy kimutatta a foga fehérjét?

Én egyébként nem játszadoztam vele, csak voltak olyan elszólásai ami miatt azt éreztem, lehet csak egy szexet akar. Ezért próbáltam ismerkedni vele és nem egyből lefeküdni

2022. jún. 7. 18:33
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Mindig is akartad őt, de sokáig megjátszottad, hogy nem?

Ennek mi értelme volt? Az lett a vége, hogy nem vett komolyan.

2022. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem játszottam meg hogy nem kedvelem csak még ismerkedni szerettem volna vele.

De egyébként már párszor volt mikor megbeszéltünk találkozót, csak valahogy aznap eltűnt. Csak egy példa hogy miért nem akartam beadni a derekam. Mert az eltűnései után ugyanúgy mondogatta mikor találkozunk. És én érzelmileg már ekkor is benne voltam, de nem mertem beadni a derekam ezek miatt.

2022. jún. 7. 18:53
 5/18 A kérdező kommentje:
Ő nagyon is tudta hogy akarom őt.
2022. jún. 7. 18:54
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért lépett le mert csak szexet akart és csak az elérhetetlenseg miatt voltal izgalmas.
2022. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, akkor valószínű.

Csak azt nem tudom hogyan dolgozzam fel mert velem nem fordult elő ilyen és én már megszerettem

2022. jún. 7. 19:00
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez nem az elérhetetlenség izgalma, nagyon nem.

Még játszott is veled, te pedig mindig újrakezdted vele. Így legalább volt benned egy kis kihívás.

Azt ugyanis, hogy lesz szex a legelején is tudta.

2022. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező: úgy mutatja ki a foga fehérjét, hogy amíg nem vagyunk együtt, addig nagyon kedves, aranyos, csinos, igényes meg minden. Utána ez az ellenkezőjére változik, olyan értelemben, hogy önző, bunkó és igénytelen lesz. Nem hinném, hogy én hozom ki belőle... :)
2022. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9-es:ezt elhiszem, de én nem ilyen vagyok. Nem voltam sem bunkó sem igénytelen semmi ilyesmi.
2022. jún. 7. 19:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!