Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ClauBitch kérdése:

Szerintetek most mit tegyek? Félek:S

Figyelt kérdés
tegnap este,házibuliban voltam.Az egyik barinőm hívott el, nem voltunk marha sokan,nyolc pasi akiket nem ismerek meg négy csaj, fűveztünk+piáztunk. vetkőzőst játszottunk és már alig volt rajtunk valami...vadul smacizni kezdtem az egyik pasival akit nem is ismerek, de jól nézett ki:$ a többiek is ezt tették, mindenki mindenkivel és a sex is ugyanúgy:$ aztán a pasi akivel kezdem a smacizást áthívott egy másik szobába, tablettákkal tömött+sexeltünk:S arra nem emlékszem utána mi volt...reggel meztelenül ébredtem egy idegen lakásba a kulcs az asztalon volt,felöltöztem és eljöttem...nem rég hívott az az ürge és pénzt követel a tablettákért és a sexért:S azt mondta ha nem fizetek el fog verni:S szerintetek most mit tegyek?
2010. szept. 19. 10:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
76%
beszéld meg a szüleiddel a dolgot. tudom ezt akarod legkevésbé, de ez az egyetlen megoldás. ja és vegyél be egy 72 órásat.
2010. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz....

xD

2010. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Am,viccet félretéve elsőnek igaza van.(előző)
2010. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést, mert téged megerőszakoltak!
2010. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

Ugyanmár a f*szt erőszakolták meg ez a leány szimplán egy ribanc aki élvezte h szétk*rták:D

Ha most valaki magától levetkőzik,meg magától bemegy egy palival egy szobába gondolhatja h nem felöltöztetni akarja..

Akkor miről beszélünk?:)

2010. szept. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Egy állítás egy ellenében, jogilag nem volt itt semmi erőszak. A legostobább ha engedsz a követelésnek,

1, vagy beszélsz a szüleiddel, ez lenne a legtiszább bár a legfájdalmasabb is,

2, találkozol a faszival felveszed a beszélgetést diktafonra (ez ma már a legkevesebb) és ha olyan történne, bármikor mehetsz ezzel szervekhez. Odaba**tál egyet az életnek, most visszaba**ott, ha annyira félsz vidd el egy barátnőd magaddal a talákozóra, vagy az egyik testesebb srác haverod.

2010. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Ritka nagy r*banc vagy! -.-
2010. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
nem vok ribanc! Csak jól akartam érezni magam, nem tudom mi a bajod te p*cs:S:@ nem fizetek ki semmit, mert én nekem nincs erre pénzem és szó nem volt arról, hogy pénzért megyek szexelni evvel az erővel neki kéne fizetni:S és nem nekem, nem mondok a szüleimnek semmit, nem akarok balhét, a baj csak az h megcsináltam egy tesztet és nagy a valószínűsége h terhes vok:S mivel pozitív lett, a csávó telefonált megint a vicc h még a nevét sem tudom:S és mondtam h nem fizetek semmit, de viszont beszélnem kell vele h miatta vok terhes, és nem tudom h mit csináljak, mert fenyeget, sztetek talizak vele? a barátnőm szerint, a csávó egy idióta, agresszív állat és bármire képes:S de azt érzem h bele vok zúgva:S...:$ és nem értem miért? vagy össze vok zavarodva?
2010. szept. 19. 11:41
 9/43 anonim ***** válasza:
szerintem össze vagy zavarodva semmiképen ne találkozz vele!hány éves vagy?
2010. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Ezzel a felfogással hogy ilyenbe belementél,megérdemled,mert hülye voltál. Ez van.

Van egy srác aki telenyomott cuccal hogy megdugjon és zsarolhasson vele,s még terhes is lettél tőle,s azt mondod beleszerettél.Komolyan ilyen naiv vagy és nem ismered az érzéseidet?hány éves vagy,14?

A helyedben tuti nem találkoznék vele,lerendezném a dolgot egyedül,bnőkkel,szülőkkel mert az hogy "nem akarok balhét" megint óvodás felfogás.Tettél valamit ami lehet még rosszabb,vállald a felelősséget különben szívni fogsz elég sokáig miatta.

2010. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!