Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kimondja a haverjai előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimondja a haverjai előtt akkor csak szeret nem?

Figyelt kérdés
Van eg barátom 3 hónapja járunk.. régebben elég csajozós volt meg azokkal a csajokkal nem is nagyon gondolta komolyan.. viszont azt mondja hogy engem nagyon szeret meg nagyon megfogtam. Elég komoly a dolog.. legalábbis nagyon úgy tűnik.Kérdezte tőle múltkor az egyik csaj haverja hogy szerelmes vagy és ott voltak a haverjai is.. és ő mondta hogy az. :) Haverok előtt azért elég "ciki" ki mondani hogy szerelmes főleg ha az ő haverjairól van szó. Meg mondta a haverja is hogy mondta neki a barátom hogy úgy néz ki hogy megtalálta az igazit. Szinte minden nap találkozunk és a szülei is nagyon kedvelnek.. mindig elvisznek magukkal valahová. :)
2010. szept. 19. 13:16
 1/4 A kérdező kommentje:
csak sokan mondják hogy milyen csajozós meg ilyenek.. és azért picit félek. :S Meg annyira féltékeny..
2010. szept. 19. 13:16
 2/4 TomRage válasza:

Ne aggódj szerintem, ha szerelmen túl megtanuljátok kölcsönösen tisztelni egymást, akkor nem lehet gond. :)


Nem az a fontos, hogy kimondja hogy szeret, hanem az, hogy érezd, hogy szeret. (hogy.hogy.hogy)


A többiek véleményével meg azért finoman kell bánni, mert ugye vannak rosszakarók, főleg olyanok, akik nem is ismerik a másikat rendesen . :)

2010. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de néha még én is kételkedek benne hogy szeret -e, de nem tudom hogy miért.. :S sztem a vélemények miatt vagy nemtudom. =/
2010. szept. 19. 13:33
 4/4 TomRage válasza:
Biztos, mert mint a legtöbb fiú nehezen fejezi ki ő is az érzelmeit.
2010. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!