Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig érdemes érdeklődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig érdemes érdeklődni utána, ha eltűnik?

Figyelt kérdés

Ha egy srác akivel megismerkedtem és együtt is töltöttem egy estét, egyszercsak nem jelentkezik és nem reagál semmilyen üzenetemre.

Ezt miért csinálhatja?

Mit kell tenni ilyen esetben?

Egy ideig még tartottuk a kapcsolatot, bár egyre kevesebbet beszéltünk de már pár hete egyáltalán nem reagál semmire. Arra sem ha megkérdezem hogy van, minden rendben van-e vele stb.

Van amikor csak elolvassa az üzenetemet, de van amikor nem.

Ne keressem többet?

De ez csak azért idegesítő, mert elmondhatná. Ha valami gondja van azt is, de ha csak le akar rázni, azt is. Mert akkor tudnék rá reagálni. De ez annyira idegesítő, mert olyan mintha nem akarna velem többé szóba állni, pedig nagyon jóban vagyunk már évek óta. Ha mondana valamit, akkor legalább megmondhatnám a véleményemet, de így hogy csak eltűnik, esélyem sincs rá.

Megbeszéltük hogy miután összejöttünk egyszer, nem fog változni semmi a barátságunkban.


2022. jún. 13. 12:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Írj neki egy üzenetet, hogy számodra ilyen formában ez nem kapcsolat (se baráti, se semmilyen), és ha továbbra sem reagál, azzal megerősíti, hogy véglegesen lezártnak veheted a köztetek lévő "viszonyt". Így a hallgatása is "beszélni" fog.
2022. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Én még ennyit sem tennék, mint az első. Meg volt a srácnak az esélye, hogy írjon de ha ennyire nem volt hajlandó akkor arra sem méltó, hogy több időt és energiát pazarolj rá.
2022. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem egyértelmű? Nem akar tőled semmit. Majd 1-2 hónap múlva megint ír amikor tele lesz a zacsi. Azért nem tiltott még le, hátha jó leszel valamire. Felejtsd már el. Töröl, tilt.
2022. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem offos
2022. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Ne írj neki többet.. nyilván valóan semmit nem jelentesz neki
2022. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem azért, de talán szóban személyesen-telónmegkérdezhetnéd, mint dedósként irkálva...

Ha kinyom 2x, akkor írsz neki annyit, hogy "oké, szava" és le van tudva.

2022. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen, én is tudom, hogy ez valószínűleg azt jelenti ennyi volt. De szerintem mindenki megérdemli hogy mondjanak neki valamit, tehát nem erőszakoskodni akarok vele, csak annyit szeretnék, mondjon már valamit. Még az is jobb mikor megmondja nem akar velem beszélni többet stb. Persze arra nyilván tudnék reagálni is és sértő lenne az is, de legalább meg lenne a lehetőségem, hogy elmondjam ez nagyon nem szép és stb. De azért nem az ellensége voltam, akkor megérteném még egy szóra sem méltat. Nyilván ha mondaná le akar koptatni, akkor persze, megsértődök válaszolok valamit, aztán többet az életben szóba sem állnék vele. De ennyit mindenkinek mondani kellene, főleg ha két ember nagyon jóban volt eredetileg.
2022. jún. 13. 16:49
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok embernek nincsen ennyi gerince. :( Most már legalább tudod, hogy ha ennyit nem képes közölni veled, csak hagyja, hogy emészd magad, hosszú távon "nem biztos", hogy kár érte.
2022. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi voltál neki, csak nincs benne gerinc hogy megmondja. Megunt téged vagy talált egy jobbat. Ha talonba rakott, akkor időnként elővehet, de azért jó ha tudod, hogy innentől kezdve már benned nincs tartás. Ha neked így megfelel hogy szamár leszel ló helyett, akkor úgy táncolsz neki, ahogy ő fütyül.
2022. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Te viselkedtél már így valakivel?
2022. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!