Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok vagy csak csalódott?

Figyelt kérdés
ugy volt hogy volt barátommal ujrakezdjük.ma taliztunk volna,de el sem jött,és annyira fáj.pedig ö volt az egyetlen,aki igazán szeretett,de ö is átvert.nem rtudom hogy én változtam meg ennyire,vagy a fiú.pedig kezdtem ujra beleszeretni.tul késő már.nem tudom mit érzek.nagyon haragszok rá.de annyira hiányzik,hogy szeressen megcsókoljon és átöleljen.úgy mint régen,de mégis ugy mint még sohasem,senki.maradjon melletem mégis meg kelljen küzdenem érte.nem sírok utána,mert nem kel.mégis valamit érzek,amit nem tudok megfogalmazni,talán fájdalom,düh,csalódottság,értéktelenség...hiányzik,de azt írtam neki sms-be hogy soha többé ne keressen. azt szeretném,hogy mellettem legyen,mégis eltaszítom magamtól,a szív és a józan ész játéka,a sors keze űz gonosz tréfát velem :( :'(
2008. dec. 19. 20:38
 1/2 Srapnel ***** válasza:
Hagyd békén a pasikat egy időre. Amíg leülsz gondolkodni és megismered magad, hogy mi miért van benned. Addig csak szomorúságot fogsz osztani.
2008. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bennem is hasonló érzések kavarognak mostanában. :( Elhagyott egy másik csajért, iszonyatosan szeretem, még is csak szídom ha beszélek vele. Csalódott vagyok. Erre nincs jobb megoldás, mint barátokkal lenni, és azt csinálni amit szeretsz, rendezni magadban a dolgokat, aztán majdcsak helyrejön minden.
2008. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!