Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt, miért vagyok ennyire nyuszi?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha tetszik egy lány és odaérek, hogy megszólítsam, már legtöbbször el se kezdem, mert sejtem a kimenetelt, és úgy vélem felesleges erőfeszítés lenne. Pedig engem nem valami kövér kockafejű akárminek kell elképzelni. Miért vagyok ennyire mulya? Vagy csak piedesztálra emelem a "puncit"?
2010. szept. 19. 23:15
 1/5 Funktasztikus ***** válasza:
félsz hogy kosarat kapsz ez mindenkiben benne van csak nm mindegy mien sinten
2010. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenkiben ez van. Még nekemis 25 évesen most, legalább olyan erősen, mint 14 évesen volt annak idején :) amikor úgy vagyok, hogy közel kerülhetnék hozzá, szabályos taszitóerőt érzek. Csak le kell küzdeni, ez az élet elkerülhetetlen stresszje
2010. szept. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs mit veszteni. ha a csaj már rögtön kosarat dob, talán nem is érdemes. az valószínűleg csak arra megy hogy legyen egy pénzes helyes pasija, aki dugja és szia. aki úgymond normálisabb, az finoman is tud bármit tenni, és nem hangosan, parasztként mint az első. ez mind szép és jó lenne, ha mindenki elfogadná, hogy aki bunkóként kosaraz ki valakit, az egy **** (bocsi, nincs kedvem jelzőket írni : D) aki meg 4 szem között normálisan, arról meg más nem tud.
2010. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félted a törékeny kis egódat. :)
2010. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanolyan vagy mint én, csak én lány vagyok:)

Ha tetszik valaki nem merek közeledni, mert attól félek, hogy biztos dobna, nem lennék az esete.

Én piedesztálra emelem a "fütyit"?

2010. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!