Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okot ad a féltékenységre, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okot ad a féltékenységre, ha én egésznap takarítok, párom egész nap szabadtsrandon?

Figyelt kérdés

Eddig szinte minden nap együtt voltunk, de most "mosolyszünet" van és pár napokat külön vagyunk(lassan már 1.5 hetet, de napi szinten milliot beszélünk, bizonygat, erőszakoskodik, hogy béküljek meg).

Ez az első nyarunk, terveztünk sok strandolást, utazást, rengeteg mindent.

De a veszekedések miatt ez most háttérbe szorítva. Telefonon tartunk kapcsolatot ilyenkor. Mindketten szabin vagyunk mostanában, és nem keveset. Én neki kezdtem felújítás előtti nagytakarításnak, ami több napos(ez a legtöbb amihez kedvem van mostanában, mivel a veszekedés miatt nem vagyok jókedvű)Ő közben pedig haverok, szabadstrand, esetleg koktélok.

Most nekem számításba kellene vennem azt, hogy esetleg csajozik, vagy ismerkedik csak, vagy barmit?(jópasinak számít akire alapvetően tapadni szoktak, de monogám, hűséges)



2022. jún. 22. 19:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

A megoldást csak te tudhatod.

Szívesen.

2022. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Lehet a strand fontosabb volt mint en.
2022. jún. 23. 23:07
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy, ne erőltessük.
2022. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!