Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero nőkből milyen érzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nőkből milyen érzést váltanak ki az ilyen férfiak? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2022. jún. 23. 07:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%

Az ilyen kényszeres gyúrosok nekem mindig egy gyenge jellembek tűnnek ránézésre is.

Nem egy alfát ismerek aki kiröhögi a makomkodásukat.

Az meg hogy homik is, hát szánalom szint nekem.

2022. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Semlegeset. Nyilvánvalóan nem egymást keressük, de neken nem fáj a létezésük. Ellenben nagyon szívesen lecsapnám azt, aki azzal bosszant, hogy rajtuk pörög.


Képzeld el, hogy látsz egy szellemi fogyatékost, aki folyamatosan odaáll melléd és rángatja a ruhádat, hogy "nézd, galambok vannak a parkban, hogy néznek már ki, milyen ocsmányak, nézd már, meg kellene őket ölni nem, hát minek vannak galambok a parkban... És eszik azt a retkes zsemlét, nézd, nézd! Látod? Hát hihetetlen, hát minek vannak ezek ott, NÉZD MÁR". Na, a szememben pont ilyenek a melegeken pörgő emberek. Fárasztóak vagytok és g*cire irritáltok már. Ha ennyi energiátok van, miért nem csináltok valami értelmeset magatokkal?

2022. jún. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2, 36/F vagyok, hasonló adottságokkal.
2022. jún. 23. 07:49
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát hogyne volnál ilyen :)) azért vársz itt visszaigazolást...
2022. jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

3. Mit érdekel akkor a nők véleménye?

Egyébként undort!

2022. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4, te már csak tudod.

#5, közöd?

2022. jún. 23. 08:03
 7/19 anonim ***** válasza:
15%
Undort!!
2022. jún. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen férfiak? A melegek, vagy a kigyúrtak?
2022. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Hetero nőként nekem bejön a stílusuk:) vonzó(a szemnek) az így felöltözött, ilyen megjelenésű férfi, mintha valami menő filmes világban élnénk. Az meg teljesen semlegesen vagy talán kicsit bizarul hat, hogy két ilyen megjelenésű férfi smárol. Talán túl hetero vagyok, de én jobban szeretem a "lányos" férfi-"férfias" férfi felállást látni melegeknél, de nyilván nem kell ilyennek lennie a világnak, csak mert az én szememnek az kellemesebb:) Így is tök oké.
2022. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a stílusuk nem jön be, kicsit olyan, mintha feltűnősködni akarnának.

Az meg hogy melegek, nem nagyon érdekel.

2022. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!