Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy ugyan azok az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ugyan azok az emberek vannak fent Tinderen, mint 10 hónapja?

Figyelt kérdés

Erasmussal kint tanultam Portugáliában 10 hónapig, hazajöttem, és Tinderen ugyan azok az nők vannak ~ 90%-ban.


Nem egy nagy városról beszélünk, azért jegyeztem meg ennyire, ráadásul nagyon csinos lányokról beszélünk, hogy lehet, hogy ennyi idő alatt senkit nem találtak maguknak?


Azt hinné az ember, hogy nekik igazából Tinder se kéne annyi udvarlójuk van.


2022. jún. 23. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Nagyrészük kamuprofil...
2022. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kék pipával?
2022. jún. 23. 09:50
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlen találsz párt ennyi idő alatt. Attól, hogy szép, biztos sok jelentkezője van szexre. Nem biztos, hogy pikk-pakk lesz tartós kapcsolata is.
2022. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

#2

Hát persze, mert az oldal által csinált kamuprofil, hogy több férfit vonzzon be. Komolyan van akinek ez nem esett le?

Az ilyen társkeresők még van hogy embereket is dolgoztatnak akik beszélgetnek az ilyen kamuprofilok nevében(csak persze találkozóig sosem jutnak el). Én konkrétan dolgoztam ilyen munkakörben egy rövid ideig

2022. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Szegeden is ez van. Néha felnézek ha nagyon unatkozok, szerintem a nők nagy része évekkel ezelőtt is fent volt. Bár itt azért annyira nem csinos mindegyik...
2022. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Néhány kaland után nem fogják magukat letörölni. Vadásszák az egyéjszakás férfiakat.
2022. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 6-os én spec nem egyéjszakás férfiakat vadásztam a neten. Ettől függetlenül nem ment pikk-pakk a pártalálás. Gondoljátok, ha férfiként nem megy 1 hét alatt, akkor nőként de? Mitől, ha egy pár 1 férfi- 1 nő? Nekünk sem teljesen mindegy, ki a másik fél. Elnézést.
2022. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
7. Ne kérj elnézést, nem tettél semmi olyat, ami ezt indokolná. Másrészt ne tereld át a témát férfi-nő mederbe, egy szóval sem állítottam, hogy nektek könnyebb volna a pártalálás. Sőt, szerintem nehezebb, mert elnézva a mai férfiakat egyre több a gyökér. Én nem gondolok semmit, meg ne beszélj velem többes számban.
2022. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor mire ez a vadásszák az egyéjszakás férfiakat szöveg?

Azt máról holnapra lehet találni. Kapcsolatot azért nem.


Ismét elnézésedet kell kérnem: a nekünk az nekünk, nőknek-et jelent.

2022. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9. Igen.



:)

2022. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!