Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy ugyan azok az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ugyan azok az emberek vannak fent Tinderen, mint 10 hónapja?

Figyelt kérdés

Erasmussal kint tanultam Portugáliában 10 hónapig, hazajöttem, és Tinderen ugyan azok az nők vannak ~ 90%-ban.


Nem egy nagy városról beszélünk, azért jegyeztem meg ennyire, ráadásul nagyon csinos lányokról beszélünk, hogy lehet, hogy ennyi idő alatt senkit nem találtak maguknak?


Azt hinné az ember, hogy nekik igazából Tinder se kéne annyi udvarlójuk van.


2022. jún. 23. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem kérdés volt. Válasz. A többesszámra.
2022. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a kamu profil, mondhatni rengeteg szép nőt látni, túl sokat is...és kizárt, hogy rászorulnak erre mindannyian.
2022. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A párkeresés nem egyszerű... illletve sokan vannak, akik nem párt keresnek, szép lányok között is. Krvák is vannak... lehet megtalálod őket rosszlányokon is.
2022. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A tinderről(meg minden társkeresőről) nagyon nehéz szabadulni, hiába törlöd magad, néha még fentvagy. Én is évek óta fent vagyok, és belépni már nem tudok, de ismerős mutatta, hogy megtalálta fent a régi profilomat..


Szükségük van a létszámra, hogy működőképesek legyenek.


De volt olyan idióta is, akinek köszöntem, majd nem írtam vissza mert MÉG nem akartam vele beszélgetni, úgy írt, mintha a rendszerhez beszélne, hogy hülye kamupcsa vagyok és minek kell ilyeneket kirakni, majd unmatchcselt:D


Vannak ilyenek. NINCSENEK a tinderen kamucsajok, inkább az a jellemző, hogy évekkel ezelőtti regek is fentvannak, hiába törlöd magad.

2022. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14

"NINCSENEK a tinderen kamucsajok"

Áruld már el hogy te mi alapján mondod ezt ilyen biztosra??, mikor mint mondtam én konkrétan dolgoztam ilyen "kamucsajként", valamint a catfish-ekről nem is beszélve(olyan ember aki más képével regisztrálva beszélget), amiből szintén van egy csomó(pl exem mondta is hogy egyik barátnője szokott catfish-kedni)

2022. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!