Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki nyaralt már a párja nélkül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki nyaralt már a párja nélkül? A szomszédom meghívott engem és a páromat Londonba egy kis nyaralásra. Ő egyébként kint él. De a párom nem nagyon akár jönni. Azt mondja hogy nem nagyon ismeri őket. Mondtam neki hogy majd meg ismerei.

Figyelt kérdés
Még a repjegyet sem kellene fizetni mert a szomszéd fizeti. De így sem akar nagyon jönni. Mert hogy neki ne fizessen jegyet mert nem is ismeri meg az már hogy nézne ki. Amúgy 4 napra mennék mert dolgozunk és nem nagyon adnak szabit. A párom is azt mondja hogy menjek. Bár én jobban szeretném hogy ha ő is jönne. Egy közös élmény lenne. Szerintetek menjek el egyedül ha ő úgy dönt hogy nem jön?

2022. jún. 23. 12:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Menj, nincs abban semmi rossz. Én is fogok külön nyaralni, ő is. Családdal, barátokkal. Vagy hirtelen majd viszem a pár hónapos kapcsolatomat a családi nyaralásra, persze. Közösen már voltunk és megyünk is még.
2022. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Max. 1-2 nap Balaton, de pl. elmentem nélküle színházba, moziba, amikor őt nem nagyon érdekelte. Én szeretek utazni és nem akarnék magamtól megvonni ilyen élményeket, csak azért, mert ő nem akar, főleg ha nem féltékenykedik, hanem engedne. És amúgy is azon az állásponton vagyok, hogy nem attól jó egy kapcsolat, ha a szabadidőnk minden egyes percét egymás popsijában töltjük, és jó, ha külön is ápoljuk az egyéb társas kapcsolatainkat.
2022. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!