Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a szeretőm születés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a szeretőm születésnapjára?

Figyelt kérdés

En vagyok a nő, és a szeretomnek akinek mellesleg augusztusban lesz a 45.szuletesnapja szeretnék valamit ajándékozni, ami megmarad. Nem, gyereket nem :D


Kb 30-40 ezer forintot szannek rá. Nem igazan hord ékszert csak egy hugo Boss karoraja van ami 80 ezernél kezdődik. Nem szeretnék alkoholt vqgy ruhat és semmi olyant ami idővel elfogy,elkopik, megfakul.

Szeretném hogy ha már nem lesz viszonyunk,akkor is legyen valami amire ha ranez, eszébe jutok.


Nézegetem a Hugo Boss karpantokat, karkotoket ( nyilvan férfinek valót)

Nektek milyen otleteitek vannak ?


2022. jún. 23. 13:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
30: úgy értettem, igényes, férfias, ízléses... nem egy ilyen vacak fonat, mint ez a szar. Bóvli vacak külseje van, Hugo Boss márkajelzéssel.
2022. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Huha, hát nem tudom hogy en olyasmit találok e ,de meg fogom probalni
2022. jún. 24. 14:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!