Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mennyire gáz ha 34 évesen még a szüleimmel élek? De így igazából luxus életem van. Rezsit, kaját én fizetem magamnak, csak nincs hitel meg albérleti díj.

Figyelt kérdés
Magamra is mososk, meg takarítok. Össz-vissz az albi díjat magamra költöm.
2022. jún. 23. 19:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
62%

Anyukádnak köszönheted a prostit. Remélem, már megtetted! :D


A kérdésedre válaszolva, csaja válogatja. Akit felvinnél dugni, annak lehet, hogy gáz, aki komolyabb kapcsolatot szeretne, annak ez a gondolkozásmód viszont nem szimplán gáz, hanem kizáró ok.


A lakást meg nem a banknak veszed, ha hitelből is van, hanem magadnak, max. a banknak törlesztesz jó ideig. Igen, mondhatod, hogy olyan ez, mintha bérelnéd, de egy idő után az a lakás a tiéd lesz, a te nyelvhasználatodat tovább gondolva kapsz a banktól ajándékba egy lakást! Szuper! :D


Egyébként azt is megtehetnéd, ha nem lennél olyan idióta, hogy veszel egy lakást hitelre, kiadod bérbe, és még mindig otthon élsz, de amennyit tudsz, előtörlesztesz, hogy minél előbb a tiéd legyen a lakás.


Gyerekkorodban gondolom, legora is vágytál, azt is veszel magadnak?

2022. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Akik itt egyébként lehurrognak, azok mind szegények lesznek egy idő után. Mert a karma dolgozik. Persze, kiadom a lakást bérbe , amit le is fognak élni. És mire kifizetem lesz egy lelakott sz*rom.
2022. jún. 24. 09:40
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne ezzel bajom így, a leírás alapján. Magadat eltartod, nem hotel szinten tespedsz otthon, hogy még a seggedet is kitöröljék. Az egyetlen kérdés nekem az lenne, saját lakással rendelkező nőként, hogy hajlandó vagy-e egy idő után összeköltözni / nem anyu nyakára akarsz-e költöztetni, és engem sem pumpolnál-e, ill. meg tudod-e azt oldani, hogy ne legyen egyoldalú az, hogy ki hova hív meg kit... hogy az azért szimpatikus, ha legalább azért töri magát az illető, akivel vagyok, hogy néha úgy meg tudjon magához hívni, hogy anyu-apu nincs otthon (pl. elküldi őket moziba pl.), vagy elég messze tud lenni a szobában, hogy ne hallatszódjon át, amit beszélgetünk vagy urambocsá a szex.
2022. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Köszi 23 a korrekt választ. Igen, hajlandó lennék, gondolom örökölted a lakást. Nincsenek itthon a szüleim egész nap, mert estig dolgoznak. Hétvégén meg a kiskertben vannak. Igazából egyedül vagyok itthon egész nap.
2022. jún. 24. 10:37
 25/36 anonim ***** válasza:
62%
24: igen, örököltem a lakást, ezért is tudom / látom azt, hogy másoknak nem telik rá a mai piaci viszonyok mellett, főleg ha élni is akarnak, nemcsak kuporgatni. Amúgy amikor még otthon laktam, akkor is olyan pasival jöttem össze, aki még anyjával élt - mondjuk külön lakrészbn, így azért egyszerűbb volt a dolog, de én is meghívtam magunkhoz meg fizettem a kajába, ha náluk töltöttem a hétvégét.
2022. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
76%

1. A kérdező napnál is világosabb, hogy troll

2. Valóban még sohasem voltam Ibizán, de konkrétan leszarom Ibizát.

3. Cseppet sem irigykedek

4. Nem vagyok csóró, valószínűleg, több pénzem van, mint neked.

5. Elég szánalmas az az ember, aki ilyen kis kamudumákkal akar magának figyelmet és irigyeket kicsikarni. Nem csak régen voltál szegény, most is az vagy, és mivel semmi pénzügyi tudatosságod nincs, egész életed a létbizonytalanság árnyékában sodródik.


Ez aztán az irigylésre méltó!

Ja, nem.

2022. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
75%
Ha saját lakhely gyűjtése a cél nem gáz. De így viszont az
2022. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
27-es így viszont belekerülök a szegénység ördögi körébe. Ugyanúgy csóró lennék, ha félretennék. Persze, teszek félre havi 50et, de mindenki tudja, h ez semmire se elég.
2022. jún. 25. 19:33
 29/36 anonim ***** válasza:
62%

Na aztán meg el is szórod, ha meglátsz egy ezt vagy azt, ami szintén gyerekkori álmod, ha jól sejtem.


Egy idő után az egészséges ember felnő, és nem azon van, hogy a mindentakarok gyerekvágyait kielégítse.


Amúgy meg csóró vagy most is, csak még nem érzed. Le merem fogadni, hogy nyugdíjelötakarékosság nuku, minek is! Ja majd ha nem lesz semmi nyugdíjad, akkor majd szépen gondolhatsz arra, hogy hol rontottad el, és koplalhatsz.

2022. jún. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Az oregeknek mar ugyse kell sokat enniuk. Amugy mas meg elissza meg elcigizi a penzet. Az se jobb. En legalabb barmikor eladhatom a cuccaimat.
2022. jún. 26. 07:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!