Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy szuper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy szuper párkapcsolatban vagyok, de a környezetemben van egy srác, aki pontosan az esetem, és elképesztően vonz?

Figyelt kérdés

A párom egy angyal, és nagyon szeretem, sose csalnám meg. Viszont van egy haverom egyetemen, akivel jóban vagyok, és pont az esetem. De nagyon. Borzasztó érzés bevallani magamnak, hogy vonzóbbnak találom a páromnál, és ez kínoz. Közeledett is hozzám korábban, de meghúztam egy határt, és egyértelművé tettem, hogy kapcsolatban vagyok, miután azt kezdtem sejteni, hogy nem feltétlen barátkozni akar.

Viszont még egy év van hátra az egyetemből, addig mindenképpen látni fogom elég gyakran (kicsi szak, kicsi csoportok...), és nem tudom, hogy barátkozzak meg ezzel a szituációval hosszútávon. Valaki volt már hasonló helyzetben? Ha igen, örülnék tapasztalatoknak kommentben.

21L


2022. jún. 23. 23:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
15%
De hát nem kell szakítani... tarthat titkos szeretőt.
2022. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%
Persze hogy a szakítást pártolom. Szerintem a pasi megérdemel egy olyan barátnőt aki azért van vele mert szereti, nem azért mert nem meri eldobni, pedig a másik srác sokkal jobban bejön neki, de az nem fix. Szánalmasok vagytok néha.
2022. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!