Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalként volt olyan érzésete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalként volt olyan érzésetek hogy idősebbek hogy tartják egymást vonzónak?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt pontosan, hogy pl. te mondjuk gimis vagy egyetemista vagy, és ha ránézel 30+ os emberekre akkor látod az éveket rajta, arcán, testén, viselkedésén(?), és valahogy szinte "felfoghatatlannak" érzed hogy mit tartanak vonzónak egymásban, egyáltalán szex hogy alakul ki akkor már egyáltalán.

2022. jún. 24. 09:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
0%
Alapból nem tudom a csúnyákhoz hogy lehet vonzódni
2022. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként a barátnőmmel azon kuncogtunk, hogy a szüleit elképzeltük intim helyzetben. Eltelt 30 év és már egyáltalán nem vicces. Öregszünk, de vágyaink, érzelmeink, vonzalmunk attól még van!
2022. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
94%

Először úgy értettem, hogy fiatalként hogy lehet egy idősebbet vonzónak tartani. De közben leesett. Péntek van...


Igen! Volt ilyen, de ez szerintem természetes, hiszen fiatalként a fiatal testet tartod vonzónak. Aztán, ahogy felnőtté válsz, nem veszed észre ezeket, hiszen együtt "öregszel" a korosztályoddal.


F

2022. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
85%

Nekem már csak a szüleim kapcsán is abszolut normalis hogy a nálam idősebbek szeretik egymást.

Meg sem fogalmazodott bennem olyan jellegu kérdés soha, hogy a külsejük miatt szeretnék csak egymást az emberek.

2022. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
4. A kérdező szexuális vonzalomról beszélt. Nyilván attól szerethetik egymást, de a vonzalom dolgon én is gondlkoztam korábban.
2022. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
97%

Azért ezt én a 30-asokon nem igazán látom. Ez kicsit túlzás.


40-50 felett inkább jellemző. De ott sem mindenkin.


Amúgy fiatalok közt is nagyon sok például a kövér zsíros túlsúlyos...ezt inkább tartom negatív tulajdonságnak és nem kívánatosnak mint néhány ráncot.

2022. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
79%

Nekem fiatalon csak nálam érettebb nőim voltak. 10-20+ év.

Én azt nem értettem, hogy valaki miért kezd lányokkal, mikor ott egy gyönyörű, tapasztalt, igazi NŐ.

2022. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

De volt.


Közben meg most 40-esként is ugyanúgy történik minden a vonzalom, a szerelem, a bujaság terén. :)

2022. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
21%
5 akit szeretek azzal nyilván letudok fekudni is azaz van vonzalom.
2022. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Szex szerelemből. Habár lehet ez itt ismeretlen fogalom🤣
2022. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!