Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalként volt olyan érzésete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalként volt olyan érzésetek hogy idősebbek hogy tartják egymást vonzónak?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt pontosan, hogy pl. te mondjuk gimis vagy egyetemista vagy, és ha ránézel 30+ os emberekre akkor látod az éveket rajta, arcán, testén, viselkedésén(?), és valahogy szinte "felfoghatatlannak" érzed hogy mit tartanak vonzónak egymásban, egyáltalán szex hogy alakul ki akkor már egyáltalán.

2022. jún. 24. 09:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
80%

18 igen ösztönök a szex alapja. De csak alapja.

A szex egyenesen euforukus is tud lenni(mintha bedrogiztál volna)ha érzelmekkel csinálod. Ezt sokan mégcsak nem is ismerik, ezért sem hajszolják. Mert azt hiszik az ösztönszex a teljesen maximuma csak a dolognak. Nem ismerik a valoban jót.

Egyik exemmel beszéltük is, hogy a szex az sajnos vagy nem sajnos de mocskos. Nagyon gyakori ol a tiltott szex (pl szeretősdi vagy munkahelyen stb)vonzása is. Amikor nem szabad.

Nem könnyü meglátni azt, hogy a szerelmes szex ennél is TÖBB.

Jobban el lehet tőle szállni, sokkal magasabbakra.

De ha azt nézed a szerelem is eleve hormon, adrenalin, felhokben vagy, valahol máshol. Repkedsz.

Az ösztönszex meg csupan a szex adta repkedest adja meg, a szerelem plusszolja fel olyan szintre komolyan, mintha drogoznal.

Az egy sajnálatos az egészben hogy a szerelem múlik. Arra tudatosan es nagyon vigyazni kell, sokat kell rajta érte dolgozni is. Nem valo kispalyasoknak akiknek elég egy ürítés is és beérik ennyivel.

2022. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
*euforikus, mintha bedrogoztal volna
2022. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindig múlik a szerelem. Csak vannak, akiket a megszokott dolgok untatnak, vannak, akiket izgatnak.
2022. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
12%
Nekem sok középiskolás lány osztálytársam tetszett anno (volt 3 fiú meg 26 lány az osztályban), hát most megnézve a 40-es képeiket, egyiket se tartom most vonzónak.
2022. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
20%

33

Múlásra pelda amikor egy ido mulva nem tartják a masikat tiszteletben. Csak azt tudod szeretni, akit tisztelni is tudsz.

Ha elkezded akár szavakkal ledegradálni, vagy csalni a párod, saját magadban rombolod le ezekkel az iránta táplált érzelmeid. Nem a másik rombolja le, hanem te rombolod le saját magadban.


Nagyon nem lehet a szerelmet tudatosság nelkül (magunkban) életben tartani. Azaz pl megtartani magunkban azt hogy igenis tisztelem a párom nem engedek kísértéseknek meg stb

2022. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
29: jó, akkor hozzáteszem, hogy egyértelműen nem úgy szerettek egymást, mint két haver... abba beleértettem azt, hogy láttam rajtuk, hogy vonzódnak egymáshoz, bújás, csók... szex nyilván nem előttünk, mert nem voltak prolik.
2022. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

31 Na de pont ez a lényeg: ha már nincs meg az ösztönök motiválta testi vonzalom, nem lesz mire építeni, megette a fene, csak valami vergődés lesz egy olyan emberrel, aki érzelmileg nagyon közel áll hozzád, akár egy közeli családtag.

Egyébként szerintem mind a szerelmes, mind az érzelemmentes állatias szex hatalmas élményt tud nyújtani, ideális esetben mindkettőt meg tudod élni a pároddal.

2022. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, most látom, hogy elírtam. Nem 26 évesen volt 30 éves pasim, Hanem 16 évesen.

#30

2022. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
10%

Vicc mikor egy dagadt pingvin mondja meg hogy én mit akarok dugni! Kiasanyám, amit te privátban mocskolódsz az nekem már rég megvolt🤣🤣🤣

Saját siralmas életedet ne rám vetísd már ki!

A válaszomat sem érted!

Számtalan igazi nővel(az általad most tanult milffel - te aztán tapasztalt és tájékozott lehetsz🤣🤣🤣) szűrtem össze a levet és idős korban azt szeretném ha (csak az utolsót említsem) nekem is ilyen mocskosul szexi ötvenes éves feleségem lenne. Ehelyett az van hogy már a 22 évesek is ronda dagadékok es hiába fogysz le normal testalkatra akkoris striás megereszkedett lógós MINDENED lesz! Mindezt 2x évesen ha egyaltalan kepes vagy ennyire....

2022. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

39. Valaki nagyon nagyon besavanyodott :D ! Ez van ha bunkó vagy és nem kapsz puncit.. :(


Nem vagyok ilyen, köszönöm szépen kedves Incel! 🤡🥰

2022. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!