Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellene ezt kezelnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene ezt kezelnem?

Figyelt kérdés
A vőlegényem nem jön el a diplomaosztó ünnepségemre, mivel dolgozik, pedig mondtam neki, hogy nagyon szeretném ha ott lenne ő is. Erre ő... nem hagyhatja ott egy napra sem a munkáját, vagy csak nem akarja.. Egyszer van ilyen nap valaki életében, de dolgozni mehet minden nap... Nem lenne nagy vesztesége, ha aznap kivenné a szabadságot. Tudom, hogy az ünnepség, csak formalitás, de utána szerettem volna egy otthoni ebédet szervezni, ahol picit összejön a család és beszélgetünk. Pont ő nem lesz ott... Normális, hogy ő inkább így döntött? Jogosan esik rosszul? Mit kellene erre reagálnom?

2022. jún. 25. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

En nem értem mi abban a jo ha vki eroszakra tesz meg vmit a masikert.

Fene se követelőzne.

2022. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez nekem is nagyon, de nagyon rosszul esne és maximálisan megértelek. Próbálom a párodat is megérteni, mert nemrég hagytam ott egy olyan munkahelyet, ahol akkora felelősség volt rajtam, hogy egész évben egyetlen napot sem vehettem ki, még lázasan is dolgoztam. Viszont ismerem magam annyira, hogy ha a páromnak egy ilyen fontos napja lett volna, az sem érdekel, ha a főnököm berág emiatt.


Nem hergelni akarlak, de egy ismerősöm párjának is most volt a diplomaosztója. Az ismerősömnek előtte egy héttel volt egy nagyon durva műtétje, az agyából operáltak ki valamit, mégis elment a diplomaosztóra orvosi engedéllyel és ő volt a világ legbüszkébb embere, hogy a párja egy újabb mérföldkövet elért.


Nem lehet, hogy a párodnak kisebbségi érzése van emiatt? Nem tudom, hogy diplomás-e, de ez ugrott be valamiért, hogy lehet, nem akarja magát kevesebbnek érezni nálad és ezért érezné kellemetlennek, hogy ott legyen!?


Nehéz ilyenkor tanácsot adni, a családod hogyan látja a helyzetet? Ők nyilván jobban ismernek titeket.

2022. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most, hogy mondod, lehet ez a probléma. Erre nem is gondoltam. Ő szakmunkás, de ez egyáltalán nem számít, mert azt csinálja, amit szeret. Viszont én szeretném, ha ott lenne ennél a fontos pillanatnál, mert tudja, hogy milyen nehezen indult nálam minden, és most, hogy a végére értem, szeretném ha együtt ünnepelnénk meg,de erőltetni nem akarom. Elég határozott ember, ha valamit eldönt, nehezen vagy egyáltalán nem változtat a döntésén.
2022. jún. 25. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor lehet, hogy beletrafáltam és van benne valami. Szegény, nem lehet könnyű és biztos vagyok benne, hogy belül őrlődik, mert érzi, hogy mégis ott kellene lennie. Nehéz a kisebbségi érzésen felülemelkedni, talán finoman felhozhatnád neki ezt, hogy attól, hogy neki nincs diplomája, ugyanolyan értékes ember számodra.
2022. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! 😊 Megpróbálom, hátha tudok segíteni a helyzeten.
2022. jún. 25. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Családoddal milyen a viszonya?
2022. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Lehetne az is a megoldás, hogy a diplomaosztón nem lesz ott, csak a közös vacsorán, és levetítek neki, ami történt.
2022. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Akinek nincs diplomája, nem tudja átérezni egy diplomaosztó ünnepség súlyát. Mint ahogy egy gyerektelen felnőtt sem fogja soha megérteni, mekkora esemény a gyerek érettségije, urambocsá' diplomája.
2022. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!