Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakat védi a jog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat védi a jog, ha szerelem-féltésből fenyegetnek, vernek meg más férfiakat?

Figyelt kérdés

pl. egy nővel megpróbálok ismerkedni, persze mindig betartva a szabályokat hogy az ne minősüljön zaklatásnak.


De már ilyenkor is kaphatok a nő aktuális párjától fizikai, szóbeli fenyegetéseket, tudjátok a megszokott: "szét lesz verve a fejed", "szállj le a nőmről" stb. "kiheréllek", "agyonverlek" stb.


Ha hang és videófelvétellel besétálok a rendőrségre, akkor ezeket a fenyegetéseket a rendőrség hogyan kezeli?


Teljesen úgy mintha valós fenyegetés volna?



2022. jún. 26. 14:00
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
93%
Elég gusztustalan amit csinàlsz
2022. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

# 1


de az a kérdésem hogy az ilyen helyzetben felmerülő fenyegetést máshogy kezeli a rendőrség vagy ugyanúgy?


kit véd ilyenkor a jog?

2022. jún. 26. 14:03
 3/46 anonim ***** válasza:
96%
Elküldenek a pitsába. Ismerkedj szabad nőkkel, te szerencsétlen.
2022. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
96%
És miért akarsz besétálni? Szakadj le a nőről. Nehogy még neked álljon feljebb, hülyegyerek!
2022. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
88%
Hát én meg feljelentenélek téged, hogy zaklatsz. Az ilyeneket jó lenne minden bünti nélkül jól elverni.
2022. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

# 3


de hát súlyos testi sértéssel, netán öléssel fenyegetnek meg. Akkor ezzel hová lehet fordulni?

2022. jún. 26. 14:05
 7/46 anonim ***** válasza:
94%
Kiröhögnek és ennyi. Azt fogják mondani, hogy akkor menj ha történt is valami. Mondjuk ha szarrá vernek nem mész sehova.
2022. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

# 5


a férfi társaságát én nem keresem. Ő zaklat, hívogat, fenyeget.

2022. jún. 26. 14:06
 9/46 anonim ***** válasza:
96%

Mi az anyám ideges urisokájàèrt füzögetsz egyàltalàn foglalt nőket.


Fordítva te hogyan reagàlnàl amúgy?

2022. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

# 7


de én csak annyit mondok hogy egy ismeretlen férfi hívogat és fenyeget.


Azt én nem tudom, esetleg csak sejtem hogy annak a nőnek férje akivel én ismerkednék.

2022. jún. 26. 14:07
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!