Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom rossz dologba vitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rossz dologba vitt bele, mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, fél éve ismertem meg a párom, aki 27.

Rábeszélt,hogy próbáljam ki a drogot(kóla).

Azóta nagyon nem vagyok jól, eleinte csak hetente volt ez, most már majdnem minden nap. A szüleim nem tudják mi van velem, de észrevették, hogy nem vagyok jól. A jegyeim leromlottak a suliban, a lejobb jegyem az 3as, a barátaimmal nem nagyon járok össze. Most eszméltem rá, hogy nem vagyok jól. A szüleimnek nem vagyok képes elmondani...

Nem tudom segítenének e, vagy csak ordibálnának, ami rontana a helyzeten, mert nem tudnám ilyen állapotban feldolgozni még azt is. Elég egy kis stressz és már az első gondolatom a drog. A barátom egy jólsziltuált üzletember, nem sokan gondolnâk hogy ilyenben utazik, a családom is tehetős, szóval nem tudom mit szólnának, de 100 hogy nem értenék meg. Egyre rosszabbul vagyok


2022. jún. 26. 14:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak azoknak, akik mint én, nem vágják a drog szlenget, mi az a kóla?
2022. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Kokain
2022. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lenne elmondanod, egyszer túl kellene rajta esned, mert csak rosszabb lesz neked ha így folytatod
2022. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
1es köszi, most jobb minden
2022. jún. 26. 14:10
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
Bízz a szüleidben. Ha te mondod el segítenek. De a barátoddal szakítanik kell.
2022. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
Elmúltál 18, egyedül is el tudsz menni segítséget kérni. Addiktológiai központba vagy pszichiátriára. Főleg, hogy nyár van és nem kell suliba járnod, érdemes most meglépni. Előbb vagy utóbb úgyis el kell mondanod a szüleidnek. Ha most még nem állsz készen, kérj professzionális segítséget.
2022. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%
Barátoddal sürgősen szakítanod kell.
2022. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtél kokózni a semmiből? Nem lehetsz jól az biztos. Érzed, hogy baj van, az jó, de kilépni nem olyan egyszerű, illetve tényleg mondd el mi a helyzet, mert nagyon hamar a börtönben találhatod magad.
2022. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
20%

#5 Mond azt, hogy nincs igazam. Normális embert nem lehet csak úgy rászokatni a drogra. De mondok jobbat, normális ember nem jön össze egy drogossal.

Ha meg azért jöttél, hogy valaki pátyolgassa a szaros kis lelked, nyugi jönnek majd a titkon megdugni akaró nyomik.

Szedd össze magad, ne mindig másokon lógj ha bajod van..

2022. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

El tudok menni úgy valami központba hogy a szüleim ne tudják meg? Egyedül nem sikerül leszoknom,szóval...

Kiadhatják ott a szüleimnek az infót rólam?

2022. jún. 26. 14:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!