Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha a barátom állandoan úgy csinál poénból mintha folytogatna, vagy megütne, de nem üt meg igazából?

Figyelt kérdés

Tehát ökölbe szorítja a kezét es az arcomhoz lenditi, de egy centivel elötte megáll. Vagy poénból úgy csinál mintha megfolytana, de gyengén, szóval nem fáj.

Vagy sokszor ad kis pofont, inkább vicc szinten, de engem idegesit es többször is kértem, hogy ezt ne, erre egy napig abba marad, utána újra csinálja..


2022. jún. 26. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, nagyon nem.
2022. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon nem. Az lesz a vége, hogy egyszer megüt. Milyen szituációban csinálja?
2022. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt látta otthon, vagy valami ehhez nagyon hasonlót.
2022. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Utálom ezeket az incelek által írt kamunő kérdéseket. Mindig ugyanazt a karaktert hozzák, az ostoba, világtalan vakegér, "azt-sem-tudom-mi-történik-velem, szerintetek ez normális?" picsogásokat. Unalmas már. Csak szeretnétek hogy legyenek ilyen csajok, mert akkor ti nem lennétek incelek. De hálistennek nincsenek.
2022. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

“ Milyen szituációban csinálja?”

Sok féle esetben. Pl. ha arról beszélünk mit együnk, es mást akarunk, akkor felém áll es a nyakamra teszi a kezét és poénkodva mondja hogy xy-t fogunk enni.. utána pár mp mulva elenged. Nem erösen csinálja.


A pofont meg bármikor, odajön, néz, ràm mosolyog es egy pofont ad (de nem erösen)

2022. jún. 26. 15:14
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, főleg, hogy szólsz, hogy zavar!

Az, hogy nem érdekli mi a jó neked, viccesnek találja, vagy valóban izgatja az agresszió részlet kérdés. Felnőtt ember megérti, hogy ez a másiknak rossz, és nem csinálja tovább. Én szakítanék, ha már többedszerre szóltam, és semmi változás.

2022. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Agyilag biztos nem több, mint 14
2022. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kiraknám, hogy csak na. Menekülj ettől az embertől.
2022. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Na jó, a 7-esben tényleg túltoltad incel, ilyen hülye nő nincs akivel ezt ha megcsinálják, itt játssza a hülyét hogy most ez oké? Akivel ezt meg lehet csinálni az tudja magáról hogy ez szégyen és nem reklámozza sehol.
2022. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ő 34 éves en 27
2022. jún. 26. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!