Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenképp csak a szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp csak a szexre kellenék neki?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki elég régóta fut utánam. Régóta ismerjük egymást, és sokszor bepróbálkozott nálam már. Elsőnek még párom volt, utána a szakítás után még nem léptem túl rajta, mindig volt valami. Tetszik amúgy nekem is, csak az időzítés sose jött ki jól. Már egy ideje beszélgetek vele, úgy döntöttem adok egy esélyt neki és engedek a próbálkozásainak, viszont nem rég megkérdezte nem akarom e nála tölteni az éjszakát. Nyilván tudom, ez általában mit jelent😄 Viszont nem értem, ha csak arra kellenék neki, miért próbálkozik ilyen régóta és kitartóan.
2022. jún. 26. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
A fergiakat eleinte a szex motivalja. Kesobb vagy megfogod massal is vagy nem
2022. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

"Viszont nem értem, ha csak arra kellenék neki, miért próbálkozik ilyen régóta és kitartóan."


Biztos másnál is próbálkozik és téged már félig meddig megpuhított.

2022. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert kizben leápolja valaki. Ráér a talonokra.
2022. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Beszélgetés a legkisebb energiabefektetés a szexért. Néha pötyögni kell és ennyib
2022. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván ha valakit több hónapig vagy évig kell puhítani, ott nem fogunk addig szex nélkül élni. Ilyen nőből mindig van pár, akit épp puhítunk. Az sem számít, ha 1-2 évig tart, hisz mindig van több ilyen nő "folyamatban".
2022. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ezek szerint gondolkodni sem tudsz
2022. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha régóta udvarol, te meg tucatszor leráztad teljesen jogos, hogy nem akar többet játszadozni.

Eldöntöd, hogy oda teszed magad, vagy elengeded.

Eljön az a pillanat, ahol neked kell kimondani az igent, hogy ne legyél teljesen komolytalan a szemében.

2022. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

A szexért cserébe sokan a csillagokat képesek lehazudni. Azt se felejtsd el, hogy tenni a szépet meg írogatni nem túl sok energia.

Ha bejön neked és vevő vagy rá,akkor csak óvatosan!...

2022. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!