Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak mennyire veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyire veszitek észre, ha bejöttök egy nőnek? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval pl. én nőként észrevettem/észreveszem. Mondok konkrét példát. Van egy ismerősöm akivel időről-időre találkoztunk, volt hogy elég gyakran. Sose akartam tőle semmit. Mégis elég hamar belémhasított, hogy szerintem tetszem neki, a viselkedése alapján. Semmi nagyon extrát nem csinált, ahogy rám nézett olyan csillogó tekintettel, folyton kereste a szemkontaktust, közel igyekezett jönni/állni, mindig igyekezte a legjobb formáját hozni. Szóval nagyon sokáig semmi nagyon konkrétat nem tett mégis lerítt róla, hogy több van a dologban. Később be is igazolódott.


Aztán elkezdtem morfondírozni, hogy ha én ezt látom/észlelem vajon a férfiak is észreveszik azt, ha valakinek mégis 'más' a viselkedése? Máshogy néz, máshogy beszél stb.



2022. jún. 26. 18:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Vannak ösztönös jelek nőknèl, hangszin, hajjal babràlàs,viccen nevetès, szintèn szem kontak ilyesmik.


Van amikor kétértelműek ezek a jelek , illetve az is előfordulhat hogy a cél érdekében ilyen a nő.

2022. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Semennyire, legalábbis azon nők esetén, akik nekem tetszenének, mert olyan még nem volt, hogy tetszettem volna nekik :). Ronda nőkön láttam már, de azok meg engem nem érdekelnek.
2022. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
#2 nem az volt a kérdés , hogy bejönnek e azok akikhez te is vonzódsz.
2022. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

#3

Nem az volt a kérdés, hogy el tudsz-e olvasni két egymás után következő mondatot. Most akkor tedd meg szépen. Ügyes kislány.

2022. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem (csak) nem függő. Én például nő vagyok, és ha érdekel az illető, a legegyszerűbb jeleket se veszem észre. Egyszerűen jelvak vagyok😂 Ha nem érdekel, akkor van esély, hogy felismerem, de inkább azért, mert olyankor elkezd zavarni. Szóval abból is inkább az egyértelműbbeket.

Ugyanitt, szólj, ha van kedved férfi közeledés felismerésében😁

2022. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
En olyan pasikat ismerek akik helybol levágnak mindent a nőkről.
2022. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én valahányszor úgy éreztem hogy bejövök egy nőnek, adja a jeleket, na annak mindig pofára esés lett a vége mikor végül kezdeményeztem. Szóval én már szarok az egészre nem reagálom le az ilyesmit.
2022. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Egyszeru jeleket eszre sem veszem.

Csak akkor veszem eszre ha hosszan szemembe nez es majd elmosolyodik, es illetve ahol gyakran talalkozunk, akkor ott is feltunoen szemez velem

2022. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7# szinten en is, csak en nem megyek oda egybol
2022. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#7+9


Ugyanez itt is. Azért van ez, mert a valóságban nem tetszettem senkinek így olyat is "jelnek" hittem, ami nem volt az vagy csak épp röhögni akartak egy jót rajtam. Volt ilyen is. Jóképű haverjaim miatt látom/láttam milyen az, ha tényleg tetszel is nőknek. Egyértelmű... Emiatt már jó 12 éve én se foglalkozom nőkkel semmilyen formában, hozzájuk se szólok, ha esetleg elkerülhetetlen, hogy ott legyenek ahol én (pl. házibuli), de törekszem rá, hogy ne legyenek ott nők ahol én.

2022. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!