Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek amiatt választotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek amiatt választotta a másik lányt, mert Ő folyamatosan mosolygott rá, én pedig nem bírtam, mert folyton zavarba jöttem?

Figyelt kérdés

A story röviden az, hogy a cégben van egy férfi, akit csak látásból ismerek. Mindig nagyon zavarban vagyok, ha látom. Mindig néztük egymást, ha úgy adódott a helyzet,de egyszerűen életemben először, képtelen voltam valakire rámosolyogni. Most sajnos egy másik lánnyal láttam. A kollégáktól azt hallottam, hogy Őt már korábbról ismerte és a lány nagyon oda volt érte és mindig ment oda hozzá nagy mosoly kíséretében. Szóval ezt most én szúrtam el vagy a lány eleve előnyből indult, hogy már beszélő viszonyban voltak?

Utólag tökre sokat agyalok és kínzom magam, hogy mi lett volna, ha egyszer is elmosolyodom. Nagyon sokat kattogok ezen, szerintem már lassan önkínzás szinten. Nagyon akartam ezt a férfit, de egyszerűen lefagytam és most baromira őrködöm legbelül és eléggé a sírás kerülget, ha látom őket együtt. Már az önhibáztatás szakaszába léptem.



2022. jún. 26. 20:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Őrlődöm
2022. jún. 26. 20:20
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem egy mosolyon múlik.
2022. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelted, nem veszítettél semmit. lehet, hogy ő jobban látta, hogy nem vagytok egymáshoz valók.
2022. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelted annyira,nem egy mosolyon múlik, ahogy előttem is írták.
2022. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, miért nem voltál képes odamenni és beszélgetni vele? A "zavarban vagy" kifogás nem ér.
2022. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
talán nem jöttél be neki annyira. Teljesen relatív kinek mi tetszik, ezért ne vedd magadra. Biztos helyes lány vagy! Csak éppen ő nem az-az ember. "hakuna-matata" Csak xard le!
2022. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!