Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez nem normális?

Figyelt kérdés

Világéletemben rettentően introvertált voltam, de sajnos ez kívülről nem mindig látszott, mert 99.9%-ban jól kijövök az emberekkel, kedvelnek, vicces vagyok és mosolygós, meg mindenkivel kedves, ilyen a természetem, szóval úgy tűnhet, mintha nyitott lennék.

Ettől függetlenül férfiak terén nagyon kevés tapasztalatom van, és még konkrétan nem volt senki, aki akár egy randira is elhívott volna (összesen 2 kapcsolatom volt, ami "csak úgy lett").

Időközben elütöttem a negyvenet, és nagyrészt olyan társaságban vagyok, ahol mindenkinek van családja.

Én egy ideje elkezdtem szégyellni, hogy nekem nincs senkim, és pár éve olyan gyűrűt is hordok, ami teljes mértékben jegygyűrűnek tűnik.

Ez valahogy biztonságot ad nekem a világban, hogy idegenek azt gondolhatják, hogy van valakim, pedig nagyon nem. Így érzem jól magam, de néha eszembe jut, hogy ez biztosan nem normális viselkedés?


2022. jún. 26. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Akkor tényleg gond, ha szeretnél kapcsolatot, mert mi férfiak nézzük a nők kezét és ha valaki foglalt, azt békén hagyjuk, legalábbis a többség békén hagyja!

A biztonságérzetes rész érthető!

2022. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Egyelőre vedd le a gyűrűt és igyekezz bátor lenni. Egy kedves, diszkrét mosoly csodákra képes.

Ffi.

2022. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretek ítélkezni olyan téren, hogy mi "normális", meg mi "nem normális". Könnyű rásütni bárkire ezt a bélyeget, csak mert valamiben más, mint a többiek.

Inkább azt mondanám, hogy nem szokványos. Részben van egy pozitív oldala, mert jobban érzed magad. De részben meg van egy nagyon negatív oldala, hiszen egy hatalmas űrt próbálsz meg így az életedben kitölteni, amivel kicsit talán át is vered magad. Az életeddel sem vagy megelégedve, és ehelyett inkább látszat-cselekedetekbe menekülsz.

Arról nem is beszélve, hogy ha valakinek mégis felkeltenéd az érdeklődését, szépen elriasztod a gyűrűvel.

2022. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Igen, ez volt a másik oka, hogy most már kevésbé is szeretném, ha bárki is közeledne, mert ha eddig senki nem tette soha életemben, akkor nem egy 40+ nő kell majd hirtelen. Szóval igaz, tulajdonképpen már nem szeretnék kapcsolatot, mert nem hiszem, hogy el tudnám hinni, hogy tényleg érdeklek valakit. Ha pedig megbántanának benne, azt nem bírnám ki. Egy 15 éves kislány szintjén vagyok, felesleges már erőlködnöm. Nem vagyok nagy elkeseredésben emiatt, elfogadtam már a tényeket.

Eléggé életvidám vagyok, senki meg nem mondaná rólam, hogy egyedül vagyok - nemrég azon mosolyogtam, hogy kórházban kellett töltenem egy éjszakát, és a nővér kedvesen megkérdezte, hogy a gyerekekkel (nem egy, több :D) minden rendben, van aki vigyáz rájuk? Pedig akkor még a gyűrű sem volt rajtam, csak feltételezte, hogy több gyerekem is van.

2022. jún. 26. 22:14
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Annyit szeretnék hozzátenni, ha szeretnél gyereket, akkor minél hamarabb fogj hozzá, mert a petesejtjeid évről évre kevesebbet érlelnek meg!

De ezt szerintem te is tudod!

2022. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben át gondolám a gyerekvállalást!

Van ismerősöm aki 41 évesen lett anya!

2022. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is ismerek olyan anyát, aki 42 évesen szült - sőt, a legjobb barátnőm. A fia a keresztgyerekem, és imádom. De én sosem akartam gyereket, meg felelőtlenség is lenne, saját magamat is még egy gyereknek gondolom.
2022. jún. 26. 22:29
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
jogos!
2022. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha soha senki nem hívott randira, hogy lett a 2 kapcsolatod?
2022. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben ugyanilyen vagyok én is, csak férfiban. A gyűrű önvédelem szempontjából jó taktika. Aki szeretne megismerni, az úgyis közeledni, kérdezni fog. Inkább tégy te is lépéseket, pl.: nyiss az emberek felé, sportolj, járj rendezvényekre, vagy akár a neten is kereshetsz embereket.
2022. jún. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!