Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert az ilyen nőknek kellek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert az ilyen nőknek kellek?

Figyelt kérdés
Sziasztok az elmúlt egy évben azt vettem észre hogy csak olyan nőknek kellek akiknek van gyereke vagy párja van. 20-40eves kor közötti nők.
2022. jún. 27. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem volt szerencséd. Ha tetszel nőknek, akkor az azt jelenti nem vagy ronda, tetszeni fogsz más nőknek is majd.
2022. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Örülj hogy bejössz csomó nőnek.Én is kapós vagyok de én 32 fölé nem megyek
2022. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Rajtuk van a fókuszod. Azaz azon hogy mit nem akarsz.
2022. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld átalakítani a gondolataidat, ne arra fókuszálj, hogy mit nem szeretnel, hanem hogy mit szeretnél. Egy próbát megér
2022. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerosom jutott eszembe. 25 éves. Olyan helyen dolgozik ahol a többség 30-as nő. Nahát, micsoda veletlen, hogy úgy érzi ennek a korosztalynak jön be?
2022. jún. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!