Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Allandó veszekedések a kutyuso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allandó veszekedések a kutyusom miatt, miert nem erti meg?

Figyelt kérdés

Van egy kis termetű kutyám(5 éves). Mindenhova viszem magammal. És hát a barátom nem igazán örül ennek. nem akarja hogy bevigyem náluk a lakásba, mintha valami lepras lenne szegény úgy csinal. Nem engedi hogy beüljön az uj autójába, mintha bármi kárt okozna.

a minap is összekaptunk: sétálunk hazafele a tescobol (vett egy kis asztalt azt hozta a kezében) ő én es a kutyusom. Mivel meleg volt mondta hogy menjünk át a másik oldalra Mentünk utána, de mérges voltam rá. Pár 100 méterre lett volna zebra de ő inkabb ott ment át, és mondtam neki legalább a kutyára legyen már tekintettel. Erre teljesen kiborult...hogy mégis miféle tekintettel kéne lennie. Elmagyaráztam neki: hogy szegényt összezavarjuk ezzel hogy nem zebrán megyünk át es nem akarom hogy megtanulja hogy nem csak a zebran mehet át. Ezen jól összekaptunk mert hogy szerinte mégis mi baja lett ettől annak a kutyának..ő csak egy kutya nem tudatos lény. Mondtam neki Remélem hogy legalább gyerekét majd arra fogja tanítani hogy a zebrán közlekedjen. Szeretem de...


2022. jún. 28. 16:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer nem a zebrán mentek át, nem fog attól semmi rosszat megtanulni:D
2022. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Kérlek mondd, hogy ez kamu kérdés 😅
2022. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu??
2022. jún. 28. 16:55
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Amiatt jobban aggódnék, hogy ebben a baromi melegben az aszfalt, amin a kicsi talpaval sétál, kb 60-70 fokos, konkrétan égési sérülései lehetnek.

Le sem álltam volna olyan pasival, aki húzza a száját a macskaimra (két cicám van), mert biztos, hogy senki kedvéért nem valók meg tőlük. Már az elején is ilyen volt a srác, te meg figyelmen kívül hagytad. Remelem, a csavotol szabadulsz meg és nem a kutyatol.

2022. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Kb. 30 éve vannak kutyáim, de speciel rosszul vagyok azoktól akik puszilgatják meg tányérról etetik a kutyát. És igen biztos rettenetes gazda vagyok, de soha egyik sem aludt az ágyban. Azt írod, hogy náluk tehát többesszám. Feltételezem, hogy a szüleivel él. Lehet, hogy ők nem szeretik a kutyát. Szerintem nem várhatod el egy olyan embertől akinek sosem volt kutyája, hogy úgy gondolkozzon, mint egy kutyatartó, de megjegyzem, hogy azért te is igen nagy mértékben túlmisztifikálod ezt a dolgot a zebrán vagy nem zebrán átmenéssel. Egyébként meg gondolom nem magátviszi sétálni szóval nem hinném, hogy ő dönti el, hogy hol keltek át.
2022. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha neked ilyen fontos a kutya, akkor kutyás pasit keress. Aki nem szereti az állatokat, azzal ez állandó vitaforrás, nem fogja megoldani az idő. Tapasztalat :(
2022. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom az állatokat, de egy ilyen veszekedés már nekem is mondva csinált!

A kutyának fogalma sincs mi az a zebra, utasításokat követ. Ha meg felveszed, akkor még azt sem kell, megy, amerre viszed.

2022. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Zebrás helyzetet szerintem nem megfelelően kezelted, hiszen átmehettél volna a pár méterre lévő zebrán, avagy a barátod leordítása helyett megbeszelhetted volna, nyugodtan, érvelve. Ugyanakkor szerintem nem illetek össze, hiszen neki nem kell kutya, zavarja. Eddig is így volt, későbbiekben is úgy lesz,miért jöttél vele össze?
2022. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az állatokat, köztük nőttem fel,de mindegyiknek megvolt a maga helye. És nem hordtam őket mindenhová magammal, kedvenc tehenem fura lett volna amikor a tescoban egy sort tele...ik. De a kutyák is élvezték a határjárást,de utcán csak oltáskor voltak, volt cserében 1 hektár saját udvaruk.
2022. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem értitek, nekem a kutyusom mint a gyerekem.
2022. jún. 28. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!