Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális dolog ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog ezt így megemlíteni ezt egy nőnek?

Figyelt kérdés

Már 1 éve kapcsolatban vagyunk. Többször is felajánlottam, hogy kifizetem a saját részem, vagy azt hogy én meghívom öt erre-arra de mindig elutasította. Viszont most mondta, hogy én fogok fizetni. Ezt így nem tartom fair dolognak, mert ez így nekem másképp hangzott, mintha rákérdeznék hogy meghívhatom-e őt, és arra mond egy igent.

Amúgy elég sokszor problémázik a pénzen. Meghív valahova, és utána mindig elmondja, hogy az milyen sokba került neki. De megvan sértődve, ha azt mondom, hogy a szüleimnek is pénzbe kerül, ha itt alszik nálunk, ő egyszer nem hívott volna, hogy náluk aludjak, de amúgy voltam már náluk, csak aludni, nem aludtam ott.

De mikor egy rokonát, családtagját viszi valahova, akkor semmi sem probléma neki. Mikor azt hitték rólam, hogy beteg vagyok, akkor is mit csinált? Bulizott a haverjával.


2022. jún. 29. 17:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
Hagyd a fenébe, gyere össze velem. 😃 ❤ (Viccelek, de ez így tényleg nem normális dolog.)
2022. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy kamu kérdés. Hirtelen elárasztották a ki mikor kinek mit fizet kérdések a gyakorikérdéseket. Írj regényt inkább, ne minket untass.
2022. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
"szüleimnek is pénzbe kerül, ha itt alszik nálunk," - megèrdemlitek egymàst
2022. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már miért lenne kamu? Van rá bizonyítékod?
2022. jún. 29. 17:43
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Én úgy gondolom, hogy tisztáznod kéne vele a dolgot. Jó lenne ha úgy beszélgetnél vele, hogy a végén kiderüljön, hogy most esetleg nehezebb helyzetbe került anyagilag, vagy most jött elő a valódi énje, és csak a pénzedre hajt. Ha utóbbi, akkor én lehet, hogy nem is maradnék vele.
2022. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
#2 most hogy mondod , és van is bennük egy jó nagy adag infantdili is , lehet ugyanaz az ember írja őket
2022. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért kerül nálatok pénzbe az alvás?
2022. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő mondta először azt a pénz dolgot, hogy már első alkalommal is milyen drága volt az a hely, ahova elhívott, és egyre többször kezdte ezt el mondani, hogy én is ezt az orra alá dörgöltem, mert neki is vannak speciális kívánságai mikor nálunk van pl. vegyünk neki banánt, mert azt szereti.
2022. jún. 29. 17:46
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as Neked is voltak kívánságaid, hogy hova vigyen, illetve ez, amivel kapcsolatban most felmerült, hogy neked kellene fizetni a te választásod?
2022. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az sose jó ha a párkapcsolat minőségét forintban méritek a felek.

Legyen eszed! Mérd japán jenben, az stabil mint a beton!

🤭😂🤣😉

2022. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!