Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik/Fiúk! Nektek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/Fiúk! Nektek volt olyan,hogy ,,ghostingolás’’ után felkerestétek újra az adott illetőt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 29. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Tegnap gondoltam rá, hogy Grétának írok. De eszembe jutott, hogy ezzel csak visszafelé fejlődnék. Gréta a múlt, inkább előre nézek, az új csajokra.
2022. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Igen, többször is ráírtam, aztán véletlenül összefutottunk a városban, és még akkor is azt mondta, hogy majd fog írni, miközben ekkor már két hónapja nem jelölt vissza fb-on. Mikor búcsúztam tőle, akkor arra is 1 héttel később volt képes válaszolni, hogy az ő szívében más van, de ezt 3 hónapig nem mondta, sőt, randizni is így jött el. És hogy sajnálja, hogy ezt nem volt képes korábban elmondani. Erre már nem válaszoltam, érdekes 3-4 hónap volt. Ja, persze vele sincs együtt, csak várja, hogy legyen valami. Remélem, az a pasi meg egy olyan nőt vár, aki pedig rám vár, és így körbeér a kör..... :D Jó kihalást, fehér ember!


F31

2022. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Egyszer volt egy olyan, hogy a csaj ghostingolt. Pár hónappal később összefutottunk véletlenül az utcán. Elég csúnyán nézett rám és a nála mérföldekkel szebb barátnőmre.
2022. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Majd megkeresem a kis elszökött puncicámat
2022. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Próbálkozni ingyen van. Ha nincs senkije, még örülni is szoktak.
2022. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy próbát megér. Keresd meg ha te vagy a férfi és aki ghostingolt
2022. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ha arra sem vette a fáradságot, hogy elmondja normálisan, hogy "bocs, de mégse." (ez 3 szó), akkor én még arra sem veszem a fáradságot, hogy leköpjem a monitort, miközben előttem van a képe.
2022. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2022. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha ez annak számít... első randi után ghostingoltunk mindketten (én azért, mert voltak jobb jelöltek), aztán hónapok múlva szinte véletlenül belefutottam Straván. Qrva jó workoutokat tolt, ezért bekövettem, és rendre dobok egy lájkot, ha tetszett az edzése, és ő is ugyanígy tesz. Valódi kommunikáció azonban nem alakult ki.
2022. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
én csak a kászper a szellemet játszom.
2022. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!