Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a részéről?

Figyelt kérdés

Röviden próbálom leirni.

Van egy kollégám akivel ritkán találkozok,de mindig amikor találkozunk mosolyog nagyon kedvesen, még a szemével is. És én is ,ez csak úgy jön. Nos a gáz az, hogy mindketten házasok vagyunk, én 31 éves, ő 50 körüli.

A magam részéről sem tudom, hogy miért váltja ezt ki belőlem, rögtön mosolygok és jó kedvem lesz ha találkozunk, pedig annyira nagyon nem is ismerjük egymást, és kevés ideig is tart a közös munka. Vajon ő is így érez vagy csak alapból ilyen kedves jellem?


2022. júl. 1. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják fellángolásnak. Csak rajtatok múlik, mi lesz belőle, de ennyiből mi nem fogjuk tudni megmondani, hogy ő mit érez, mit szeretne. Lehet, hogy csak kedves és mosolygós, lehet, hogy tetszel neki. Bármi lehet.
2022. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek a fellángolások! Ebből szokott lenni szex kapcsolat stb.. rajtatok áll mi lesz!
2022. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még ha részéről az is lenne,honnan tudjam, hogy én sem vagyok közömbös neki?
2022. júl. 1. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Flörtölj, célozgass. Aztán majd reagál, ha tovább akar lépni.
2022. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!