Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki akit látásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki akit látásból ismerek,ilyen platói dolog, miért vagyok mégis szomorú miatta? Többi lent

Figyelt kérdés

Ha látom,és a közelében vagyok feldobja a napom,sokat fantáziálok róla, de értelmetlen lenne kezdeményeznem,tudom.

Néha rám tör a szomorúság,hogy ez örökre plátói lesz,pedig ez értelmetlen,hiszen lehet 2 mondat után kiábrándulnék belőle. Volt már veletek ilyen?


2022. júl. 1. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Volt. Fellángolás. Idővel elmúlik, vagy, ha kezdeményezel, még valami jó is kisülhet belőle.
2022. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
#1! Dehogy múlik el. Majd ha nem látja.
2022. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most pont azért szomorodtam el,mert lehet nem fogom már olyan gyakran látni, kicsit nevetséges de még pityeregtem is😅
2022. júl. 1. 12:40
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

#3! Na, ezt megértem. Csak a "nem olyan gyakran", az pont a legrosszabb. Ahhoz kevés, hogy jól érezd magad, ahhoz meg sok, hogy elfelejtsd.

#2

2022. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
De miért nem kezdeményezel nála? Beszéltetek már? Lehet valami nagyon jó sülne ki belőle ! De honnan tudod ,hogy ő nem akarna tőled semmit? :)
2022. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy helyen dolgoztok vagy hol szoktad látni ? Köszönj neki oda !!!
2022. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire vonzódsz hozzá.


Jó lenne beszélni vele, hogy megnyugodj

2022. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Volt már h köszöntünk egymásnak,de tudom hogy ő nem az én szintem úgymond, én most nem vagyok a legjobb állapotban semmilyen téren. Érdekes hogy kb egy êvig nem is nagyon vettem észre,csak kb 3 hónapja megváltozott valami ês nagyon sokat gondolok rá. Múltkor megláttam és egyből arról kezdtem el fantáziálni hogy vadul szeretkezünk,pedig nem is ismerem tényleg...fura nem volt ilyen meg velem,mindig olyan személyeket szerettem meg akik az életem részei voltak
2022. júl. 1. 14:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj vele, lehet eppen szerencsed lesz es viszonozni fogja
2022. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele,mit veszíthetsz?
2022. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!