Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak akik vízilabdások, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik vízilabdások, a nők tényleg rajonganak értük?

Figyelt kérdés

Szóval mindegy hogy gimis vízilabdacsapat vagy profi, mindegy hogy akár a csapat legrondább, legkövérebb sráca, de ha bekerül a a vízilabdások közé akkor az ad valami ellenállhatatlan szexi vonzerőt és minden nap másik nőt lehet ágyba vinni?


Gyakorlatban hogy kell ezt elképzelni?


Mi a valóság?



2022. júl. 6. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Úgy hogy odajönnek hozzánk bulikban.

2022. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

# 1


te személy szerint hogy látod. Még a kinézetre legrosszabbul kinéző, legfélénkebb, csendes, introvertált vízilabdásért is oda vannak a nők?

2022. júl. 6. 09:41
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
tényleg. Lehet sose leszel világbajnok, de egy vízilabdás testével szinte bármelyik nőt meg lehet kapni.
2022. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 3


oké de jól látom hogy itt nem is a testről van szó elsősorban?


hiszen edzőtermekben akár jobban izmos pasik is vannak, a nők mégis a vízilabdásokért rajonganak.


Mi az a varázslat ebben az egészben amitől így bezsonganak a nők?


Te hogy látod?

2022. júl. 6. 09:46
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a kondis pasiknak sincs nehéz dolguk. Amellett a vízilabdás egy csapatjátékos, amihez több ész kell, mint a súlyok emelgetéséhez. Így aztán az eszük csábító lehet bizonyos nők számára.
2022. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

20 éven keresztül vízilabdáztam. Nem volt sok gondom a csajozással, de azért rajongást nem tapasztaltam irányomba. Rengeteg nő visszautasította a közeledésemet nekem is, kerültem frend zone-ba én is akaratom ellenére. De akikkel összejöttem, általában dicsérték a fizikai adottságaimat.

Volt egy barátom, aki nem volt kisportolt, átlagos, vörös hajú srác volt, és mégis jóval sikeresebb volt a csajozásban, mint én, vagy bármelyik csapattársam.

2022. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5: Teljesen más készségeket igényel a kettő, felesleges összehasonlítani a testépítést egy csapatjátékkal.
2022. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem én kezdtem:)
2022. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Két vízilabdást ismerek, az egyik jól néz ki, a másik nem. Ez önmagában nem teszi szexibbé a szememben.
2022. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Vizilábdáztam 2 hónapig egyszer leírtam valakinek szószerint felajánlotta magát nekem.

Persze lelépett amikor megtudta hogy elmebajos voltam , de most ez nem lényeges.

2022. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!