Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevesebb, mint fél év alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb, mint fél év alatt akiknek összejön a gyerek, azok boldogok?

Figyelt kérdés
Két éve együtt vagyok a párommal, de még nincs semmi. Másoknak meg fél év alatt, vagy még kevesebb idő alatt összejön a gyerek, és utána egyből eljegyzés, és házasság lesz.
2022. júl. 13. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Hiányzik egy púp a hátadra?

Nőkènt ezt jelenti a gyerek.

2022. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha akarták a gyereket, bizonyára örülnek neki, tehát boldogok. A nem kívánt terhesség már nem ilyen eredménnyel jár.

Beszélj orvossal, de úgy tudom, hogy 2 évnyi eredménytelen próbálkozás még belefér.

2022. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi nem próbálkoztunk gyerekkel, csak azt mondom, hogy nekem a párom nem kéri meg a kezem, de az ilyen nőket, akik szinte egyből teherbe esnek, nekik meg egyből a házasság összejön.
2022. júl. 13. 17:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"kevesebb idő alatt összejön a gyerek, és utána egyből eljegyzés, és házasság lesz."


Lehet hogy én vagyok maradi, de nem fordítva kellene? :)

Előbb az eljegyzés, aztán a házasság és csak utána a gyerek. Ne azért vegyenek már el "kényszerből", mert jön a gyerek.

2022. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mit akarsz ebből kihozni, vagy igen, vagy nem. Ha valaki meg azért házasodik, mert nem tudott normálisan védekezni, azzal 3 ember életét ronthatja el, nincs rajta mit irigyelni!

Beszélgess a pároddal, a házasságról, gyerek témáról, ha úgy érzed itt van az ideje, de jelezném, ha most nem harmónikus a kapcsolatotok, akkor ettől sem lesz az.

2022. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

De kis butus vagy .

Legtöbb ilyen hogy a faszi elsül,csaj terhes lesz, félnek az abortusztól, és így gyakorlatilag jön az esküvő , hogy "ne nézzenek rájuk furán", szó nincs a 200%-os boldogsàgról.


Lehet boldogok de *legtöbb eset* kènyszerített

2022. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem az a bajod,hogy másnak összejön, hanem hogy nálad nincs semmi, nem fejlődik a kapcsolat. A pároddal beszélj erről, be másokhoz hasonlítsd, mert attól a tiéd nem lesz se jobb, se rosszabb.
2022. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Félreértettem a kérdésed, elnézést.

Olvasva az első 8 választ, azt gondolom, hogy a fiúd nem biztos az érzelmeiben, ezért nincs leánykérő azaz eljegyzés. Hozd fel neki a témát. Két év után már bizony megkérhetné a kezed. egyáltalán - akar házasodni, vagy csak együttélésre gondol?

2022. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vótmá ezerszer.
2022. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Barátnőm 4 hónap után esett teherbe, véletlenül. Megtartották, szülés előtt házasodtak össze. 12 éve van a férjével. A fiukat imádják, egymást őszintén szeretik. Nem sok ilyen jó házasságot ismerek.

Rokonom gyorsan-hamar teherbe esett, hogy a pasijánál kisírja az esküvőt. A gyereket le se tojják, egész nap ölik egymást, a hitel tartja őket össze 4 éve.

2022. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!