Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ezt érdemlem amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemlem amiért bepróbálkoztam? Rossz ötlet lenne inkább munkahelyen kívül beszélni a csajjal?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy depressziós és magányos vagyok. 2 hónapig voltam táppénzen, mindenki tudta hogy rossz a helyzetem.

Amikor visszatértem, nem sokkal utána volt egy csapatépítő. A terápiám része az is, hogy ki merjek lépni a komfortzónámból. Ezt tettem akkor, amikor odamentem az IT-s csajhoz és megpróbáltam neki udvarolni. Még azt sem hagyta, hogy rendesen végigmondjam, amit akartam, már közbeszólt, hogy "bocs, van barátom". Utána nem nyúltam hozzá, nem közeledtem, csak próbáltam beszélgetni csak mint kolléga, mégis felszólított mások füle hallatára, hogy "hagyjál már békén, kérlek".

Fb-on megnéztem azóta, és semmi jele, hogy barátja lenne.

Mostanság pedig a gépemmel volt probléma, nála volt a hibajegyem. Ráírtam Teams-en több óra múlva, hogy segítsen, de azt mondta, hogy nem ér rá, majd ír, amúgy is az a rendje a dolgoknak, hogy feladom a hibajegyet aztán várok.

Később valóban írt, de végig flegma volt, minden sor végére pontot tett.

Nem bírtam tovább, beszóltam, hogy annyira nem nagy szám, hogy egy udvarlás alapján úgy viselkedjen, mint egy zaklatott celeb, és amúgy is tudom, hogy rohadtul nincs senkije.

Erre csak annyit írt, hogy írjam csak tovább, screenshotolja, fogja szeretni a HR. Bevallom férfiasan, hogy ki kellett mennem a WC-re, hogy ne a kollégák előtt sírjam el magam.

Tényleg ezt érdemlem?

Teljesen a szintemen lévő csaj, normálisan próbálkoztam, ráadásul tudja, hogy rosszul vagyok.

Jó ötlet lenne munka után megekresni, hogy hagyja már abba?



2022. júl. 19. 18:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon gáz vagy. Mi az, hogy nem nyúltál hozza? Bszki még jó, hogy nem nyultal hozza. Attól, hogy nincs kint képe a parjarol, lehet párja, nekem is van attól, hogy nem teregetem ki ország világ elé. Egyébként semmi közöd ahhoz, hogy miért nem akar ismerkedni veled. Lehet, hogy nincs párja és lehet az is, hogy van, az a lényeg, hogy NEM a AKAR TŐLED SEMMIT!!!
2022. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

Hát egyrészt azt kifejthetnéd, hogy mi volt az az udvarlás. Nekem is van olyan kollégám, aki tajparaszt módon elkezdte a külsőmet kommentelni csapatépítőn, azóta ha meglátom, már rosszul vagyok, ő meg csak azért is folytatná. Ha ilyeneket írogatna nekem, mint te, én is belengetném a hr-t.


Simán lehet, hogy olyan az alap stílusa, hogy kerek egész mondatokban kommunikál (közvetlen munkatársakkal lazábban beszélek, de más részlegek tagjaival én is formálisan kommunikálok). Hagyd békén.

2022. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

"Utána nem nyúltam hozzá, nem közeledtem"

Öhm, minimum..?

"ráadásul tudja, hogy rosszul vagyok."

És akkor mi is van?

Mindenki sajnáljon téged és ugráljon körbe?

2022. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem túlkapás mindkét részről a viselkedés, de a tiéd pláne. Elutasított, nem volt udvarias, oké, de minek nézegetni utána Facebookon? Akár van barátja, akár nincs, nem jöttél be neki, ezt tudomásul kell venni, és nem sértegetni, ill. megkérdőjelezni olyat, amihez semmi közöd. Ha nem akarod, hogy tényleg be legyél panaszolva, eszedbe ne jusson megkeresni, ha meg munkaügyben beszélned kell vele a jövőben, tedd tárgyilagosan, csak az adott dologra koncentrálva!
2022. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy meg nem, nem kell tudni rólad, hogy depressziós meg magányos vagy. Szerinted másnak nem lehet sz.r az élete? Mindenki küzd, meg lapátolja a sz.rt, lehet ez a csaj is, csak nem köti az orrodra. Másokat tettek alapján, magunkat szándék alapján ítéljük meg, ez egy konkrét kognitív ferdítés.
2022. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Eszedbe ne jusson munka után megkeresni!

Amit csinálsz az zaklatás. Nem neki kell abbahagyni, hanem neked.

Mi olyan bonyolult abban, hogy megértsd azt, hogy nem? A mondat végére pontot teszünk, miért kellett volna hangulatjeleket tennie?

2022. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

"de végig flegma volt, minden sor végére pontot tett."


Jesszus! Munkahely! Mégis mit kéne tenni a mondat végére?

És ezért elkezdted sértegetni és még te vagy kiakadva?

Nem tök mindegy van-e barátja? A nem az nem. Munkahelyen ne zaklass másokat.

Félelmetes vagy.

2022. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

"Teljesen a szintemen lévő csaj, normálisan próbálkoztam, ráadásul tudja, hogy rosszul vagyok.


Jó ötlet lenne munka után megekresni, hogy hagyja már abba?"


És? Attól még nem kell veled kezdenie? Mit hagyjon abba? Te zaklatod őt. Neked kéne abbahagyni.

Ne keresd meg munkaután, mert már az tényleg zaklatás lesz.

2022. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy zaklatom?!

Ő az IT-s, többek között hozzá is mennek a hibajegyek, amiket feladunk akármiről.

Azért írtam rá, mert láttam, hogy az ő nevén van, és órák óta nem csinált semmit. Utána pedig még le is rázott és még egy másfél órát váratott, nem tudtam dolgozni.

Nem tudom, mire fel van ilyen nagyra magával attól, hogy bepróbálkoztam.

Hozzám képest egy 0, nem tesz hozzá semmi érdemi értéket ahhoz ami a cég profilja, tevékenysége, ő csak intézi a bugyuta ügyeket, hogy az embereknek kiadja a laptopot, meg segít, ha nem érjük el a közös meghajtókat, nem megy a VPN, meg ilyenek.

Szerintem semmi helye annak hogy lekezeljen és várasson.

2022. júl. 19. 19:24
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért és miről szeretnél vele mégis beszélni? Mit nem értesz a nemből?
2022. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!