Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy alakulnak ki a munkahelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakulnak ki a munkahelyi kapcsolatok?

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek eddig elég rosszul :O
2022. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Közös munkavégzés is vezethet oda, illetve több helyen vannak csapatépítő események, amik jó színtérként szolgálhatnak egy személyesebb kapcsolat kialakítására is. Ezek mellett szerintem ugyanúgy, mint bármilyen más kapcsolat. Ha sok időt tölt el valaki egy másik emberrel és megvan a kölcsönös szimpátia és vonzalom, majd valamelyik fél tesz annak érdekében, hogy több legyen belőle, mint munkakapcsolat vagy barátság, akkor lehet belőle párkapcsolat.

Ellenben senkinek nem ajánlom, mert elég rizikós, különösen, ha a munkahelyen szabályzatba ütközik, illetve ha nem jól sül el a kapcsolat, akkor az a munkahelyi (és az ahhoz kapcsolódó szociális) életet is megnehezítheti.

2022. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nálam két srác is beprobalkozott a napokban, mindketten frissen kerültek a céghez, az egyiket ismertem korábbról.

Mivel van párom, természetesen visszautasítottam őket, de hogy őszinte legyek, nekem személy szerint eszembe nem jutna a munkahelyen ismerkedni.


24N

2022. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Megpillantod a másikat és elönt egy érzés, mennyire tetszik. Aztán megszólítod és meginvitálod egy kávéra. Aztán egyre több időt töltötök egymás társaságában, lassan többet, mint otthon a családdal. Egy kis csoki, egy kis kávé, egy kis flört, átbeszélgetett órák... Ez a recept.

Persze a végkifejlet más tészta.

2022. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A egyik előző munkahelyünkön ismertem meg a páromat. Elvileg én már nagyon régóta tetszettem neki, én még barátként se tekintettem rá, csak egy munkatársként, akivel jól kijövünk. Amikor én felmondtam, akkor kezdtünk el közelebb kerülni egymáshoz, először csak barátok voltunk, aztán elkezdtek kialakulni az érzelmek egy kb 1-1,5 hónapos ismerkedős szakasz alatt.
2022. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, amelyik jól alakult, de volt, amelyik rosszul🤷🏼‍♀️
2022. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!