Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány/nő, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány/nő, akinek nem kulcskérdés a gyerek?

Figyelt kérdés

Ti hogyan tekintetek így egy kapcsolatra? Számotokra teljes lenne így?

Ha csak párkapcsolat van, az elég?


A kérdés nem provokatív szándékú.


2022. júl. 20. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem kulcskérdés. Szeretnék a szakmámban kiteljesedni, hogy minél jobb szakemberként tudjak másoknak segíteni. Szerencsére a páromnak sem prioritás a gyerek.

Néha "megkapunk" egy 8 és egy 1,5 éves kisgyereket, ameddig a szüleik kettesben kikapcsolódnak, az a felelősségérzet, non-stop figyelés és az a fáradtság, amit mindez okoz...Esküszöm, minden szülőt csodálok!


Úgy érzem, hogy nem állok készen arra, hogy egy egész életreszóló felelősséget vállaljak egy új élet testi,lelki,szellemi és anyagi fejlődéséért, hogy magamat és a párkapcsolatomat háttérbe szorítva biztosítsak egy szép jövőt számára.

Illetve ebbe a világba sem szívesen szülnék, egyre kiszámíthatatlanabb a világgazdasági helyzet, a környezetet érintő egyre égetőbb problémákról nem is beszélve. Tudom, hogy a világháborúk alatt is születtek gyerekek és minden szituációból ki lehet hozni a tőlünk telhető legtöbbet, de kérdés, milyen áron.


Nagyon szeretjük egymást a párommal, ő a legjobb barátom, társam. Sokszor beszéltünk arról, hogy teljesnek és egésznek érezzük gyerek nélkül is a kapcsolatunk.

2022. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
minden 25 fölötti nőnek kulcskérdés; vagy azért, mert akar, vagy azért, mert nem.
2022. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kulcskérdés azt jelenti, hogy fontos-e, és fontos, hogy egyetértsünk, hogy nem kell gyerek.
2022. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy én sose akartam gyereket. A vőlegényem se. Amikor ismerkedtünk, akkor én kb ezzel kezdtem. A fontos az, hogy mindketten ugyanúgy gondolkodjatok ebben a témában.
2022. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt látom, hogy ha valaki nem akar gyereket, az nőknél pl főbenjáró bűnnek számít… illetve kizáró oknak. Más oldalról meg ismerőseimnél láttam több példát, hogy a nő nem bánik jól a férjével, amikor már meg van a gyerek.


Szerintem a két félnek boldognak kell lennie egymással akár van gyerek, akár nincs. Az is fura, hogy amikor kiderül, hogy nem lehet egy párnak közös gyereke, akkor szétmennek. Ez úgy néz ki, mintha eleve a gyerekkérdésen múlt volna az, hogy “szeretlek”. Amint kiderül hogy nem lehet, ott vége. Nekem ez inkább ijesztő.

Talán pont a gyerekkérdés egy komoly vizsgája egy kapcsolatnak.

2022. júl. 20. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a gyerekeket. Aranyosak, de idegesítenek, zavaró kis dolgok, amiktől semmit nem lehet elmélyülten csinálni.

Plusz éveken keresztül nincs életed, mert rajtad csüng.


Köszi, nem. 2-3 órán keresztül elvagyok velük, de utána vigyék szépen haza a szülei :D

2022. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok gyereket, inkább egy kutyát vagy macskát.
2022. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!