Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánnyal nagyon jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal nagyon jól kivövök a munkahelyen sokat nevetünk hülyéskedünk, akkor miért nem szeretne velem eljönni ha elhívom valahová?

Figyelt kérdés
Ha arra kerül sor hogy elhívom valahová mindig azzal jön hogy nem vagyok az esete, akkor az valószínűleg is van? :(
2022. júl. 22. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Valószínűleg pont azért mondja, mert egyébként kedvel, de nem akarja, hogy reménykedj.
2022. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
57%
Ezt nem értem hogy érted egyáltalán félre :d ha ilyent mondanak nekem alapból utána leszarom a másikat, szóba sem állok vele, vagy mély depresszióba esek rosszabb esetben. Más opció nincs..ha csak nem akarod meg erőszakolni.
2022. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyan kellene megfogalmaznia azt, hogy mint pasi, sose kellenél neki, kérdező?
2022. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akar veled randizni, akkor nem vagy az esete. Igen, ez elég egyértelmű.
2022. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!