Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a fel-le kategorizálásoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a fel-le kategorizálásokat nem találjátok ártalmasnak, mintha az ember egy fogyasztható termék lenne?

Figyelt kérdés
Egy ember értékét nem lehet csak kinézetben, egzisztenciában, végzettségi szintben, autó márkában, lakás típusban mérni. Miért nem lehet hasonló szinten két eltérő egzisztenciájú ember, hogyha személyiségileg jól kijönnek? Az egzisztencia bármikor változhat és a jobb egzisztenciájú ember feltudja húzni a saját szintjére a másikat. Ráadásul az ember mivel társaslény sokkal sikeresebb tud lenni bármiben, hogyha van párja akit szeret, nem magányos lények vagyunk mindig is közösségiek voltunk. Ezekmiatt baromságnak, önbizalomrombolónak és fasisztának tartom ezt a fel-le kategorizálást és számomra a fasizmussal nincs tolerancia, ezért azt se bánnám, hogyha az állam olyan kultúrát építene ahol ez az ártalmas szokás megszűnik és inkább az egyenlőség, egyenlő bánás mód felé nyitunk.
2022. júl. 25. 06:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#9 Tipikus nem értesz meg valamit, engem kell csesztetni kérdéseket ahelyett, hogy utánanéznél. Van rengeteg cikk, videó arról, hogy hogyan működne gyakorlatban az alapjövedelem. Ne engem csesztess a kérdéseiddel, nézz utána! Az, hogy neomarxistázol az a te szegénységi bizonyítványod. Az, hogy bántották vagy esetleg megölték a családtagjaidat a bolsevikok, amit sajnálok, hogyha ez megtörtént, attól még ne engem csesztess vele, ne vetísd ki rám, mert nem tehetek róla, hogy rémálomat hoztak el és minden pozitív változás lehetőségében a bolsevizmust látjátok bele. Magadfajták miatt nem igazán hiszek a demokráciában, én teszthez kötném azt, hogy ki alkalmas a szavazáshoz. Olvass és tájékozódj! Az alapjövedelem ellenzése az egyik legnagyobb butaság és mindig emberutálattal jár kéz a kézben. Inkább szeresd embertársaidat! Közösségi lények vagyunk viselkedj te is úgy!
2022. júl. 25. 10:23
 12/17 A kérdező kommentje:
#10 Alapjövedelem kísértletek kimutatták azt, hogy nemhogy csökkent volna a munkaérdeklődés, hanem inkább nőt. Neked is azt tanácsolom, hogy olvass utána, mert nem cikkíró vagyok és nem papagáj, hogy mindenkinek ezt mondjam, hanem azt írom le ami van és folyamatban van.
2022. júl. 25. 10:28
 13/17 anonim ***** válasza:

12: Hogyha egy pénz mindenkinek alapból jár, szépen nyomni fogja felfelé az árakat, lásd csok. Pár éven belül beépült az lakás árába. Rossz ötlet mindenkit alapból támogatni, mert felnyomja az árakat, hiszen nagyobb lesz a kereslet.


Másik dolog, mi az, hogy olvass utána? Miért teszel fel egy kérdést részletek nélkül? Honnan tudjam, pontosan mit olvastál róla a több millió cikkből és milyen konzekvenciát vontál le? Arról nem beszélve, hogy kizárólag ezt a pontot emelted ki válaszokból, többihez nem tudtál érdemben válaszolni, kezdem úgy érezni csak trollkodsz és mindegy mit írnak, kiemelsz egy mondatot válasznak.

2022. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

11

Fáj a neomarxista jelző? Akkor talán ne terjessz neomarxista nézeteket. Megegyeztünk? :DDD


A bolsevikok bűneiről meg természetesen senki más nem tehet, egyedül a bolsevikok. Nem mondolom, hogy az újbaloldal effektíve BŰNÖS lenne a 20. századi vörös terror miatt. Attól még irgalmatlan ostobaságokban hisznek, de az említett bűnük tekintetében vitán felüli az ártatlanságuk. Csak tudod ugyanilyen módon az sem tesz valaki fAsiSztÁvá, hogy a saját társadalmi osztályában keres párt. Az, hogy fasisztázol az a te szegénységi bizonyítványod. Az, hogy bántották vagy esetleg megölték a családtagjaidat a fasiszták, amit sajnálok, hogyha ez megtörtént (ezt a részt irónia nélkül mondom én is), attól még ne engem csesztess vele, ne vetísd ki rám, mert nem tehetek róla, hogy rémálomat hoztak el és minden konzervativizmusba a fasizmust látjátok bele. Na mit szólsz? Működik így is, ugye? :DDDDDDD


Az utolsó mondataidból pedig kiviláglik a neomarxisták végtelen képmutatása. Egyrészt büszkén vállalod, hogy egyeseket - köztük engem is - kizárnál a demokráciából, majd rögtön ezután felszólítasz, hogy szeressem embertársaimat. Vicc vagy, barátom.


De felhívnám a figyelmedet, hogy továbbra is a Felnőtt párkapcsolatok rovatban vagyunk, és emlékeztetnélek rá, hogy az ANYAGI különbségeken túl SZELLEMI különbségek is léteznek. Tagadod talán? Megvonnád tőlem a demokratikus jogaimat, csak mert másként vélekedek egy gazdaságpolitikai kérdésről, de az egyetemi professzor fasiszta, ha nem egy műkörmössel akar járni.

Mondanám, hogy képmutató és cinikus vagy, de ezt egy szóval is össze lehet foglalni: neomarxista.

2022. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

13-as:

Ajajj, ne hozakodj elő közgazdasági evidenciákkal! :D Kereslet-kínálat, jövedelemrugalmasság, infláció, monetáris politika... Ezek a fogalmak meghaladják a szélsőbalosok értelmi képességeit. :DDD

2022. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez régi itteni troll, csak egy jó ideje lapult és hallgatott, mert valahányszor ugyanígy kifejtette az ökörségeit, a többség nagyon gyorsan beégette, mint a sz*rt. De úgy látszik, nem tanult az esetből, vagy azt hitte, hogy a(z újabb) válaszolók talán már elég hülyék, hogy bedőljenek a neki.
2022. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16

Oké, de miért nem a Politika rovatba megy hisztikézni? Mit keres itt?

2022. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!