Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nő ilyen majom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen majom?

Figyelt kérdés

Tetszett egy csaj, de ő azért nem akart velem összejönni, mert németbe dolgozok de 3 hetente 15 napot itthon vagyok, van egy 18 éves lányom így nem tudtam neki ígérni a 15 napból 15-öt. Erre hallom, hogy szeptembertől megy ki Ausztriába dolgozni.


Velem nem akart össze jönni, mert kint dolgozom de ő meg kimegy...



#Majomnők
2022. júl. 26. 14:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%
Miért majom ?
2022. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide az édesanyám? 😂 Egyébként se értem mire fel a nagy bevédés, de gondolom hasonló karakterű nőcik írkálnak.



Mert ha egy normális pasi nem kell aki segít anyagilag is aztán meg hanyatt homlot rohan ki takarítani holott bankban dolgozik mi ha nem egy idióta dolog??? Sírtok h nincs normális férfi de ha van akkor meg nem kell... Ennyit arról ki a majom , mert nem én. Lett volna lehetősége mellettem bármire...

2022. júl. 26. 16:06
 13/27 anonim ***** válasza:
86%
Kötelező anyagi ellenszolgáltatásért cserébe belemenni távkapcsolatba? Mert szted amit te nyújtasz az mindenkinek rendben van? Nekem se lenne rendben. Se az, hogy pénzelsz, se az, hogy alig jársz haza. Visszautasított. Felnőtt ember vagy, feldolgozod, hogy nem egyeznek a terveitek, elképzeléseitek.
2022. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%

"Ha egyszer neki úgy lett volna több pénze mert adtam volna, de így meg ő megy ki 😀😀😀"


Jól tette. Az az ő pénze, amit ő keres meg. Abból lesz nyugdíjjáruléka, afelett rendelkezik ő, és nem egy faroktól függ.


És miért ne ment volna ki? Nincs senkije. Távkapcsolatot nem akar.

2022. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

"Sírtok h nincs normális férfi de ha van akkor meg nem kell"


Te nem vagy normális férfi.

2022. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Uhum, mert nem minden nőnek a pénz a lényeg 😂😂😂😂 mese habbal...
2022. júl. 26. 16:20
 17/27 anonim ***** válasza:
88%
Ja így már értem, miért utasítottak vissza. Mert egy hímsoviniszta kis pöcs vagy. Nem azt írtad, bankban dolgozik, dolgozott? Szerinted a pénzedért cserébe elviselte volna az idióta stílusodat? Nem úgy tűnik...;)
2022. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
88%

Anyád is nő, vagyis téged egy majom szült + csináltál egy most 18 éves majmot is.


Akkor te mi vagy?

2022. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%
18 éves majmodnak is a pénz a lényeg, biztos 60 éves gazdag fószereknek mélytorkozik a pénzért.
2022. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Lányomról is le lehet venni a mocsadék szátokat, mert kibelezlek!
2022. júl. 26. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!