Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok!! Ti osszejonnetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!! Ti osszejonnetek egy olyan férfival aki gyavabb mi a nyúl?

Figyelt kérdés

Es nem csak az, hogy nem szeret konfrontalodni, hanem tényleg gyáva.

Neha jobb a békesség persze, de ha valaki megtamadja a barátnőjét akkor se csinal majd semmit?


Rengeteg ilyen ismerek, és boldog párkapcsolatban élnek 😳



2022. júl. 27. 14:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

"Rengeteg ilyen ismerek"


Igazán? Én meg egyetlen olyan férfit sem ismerek, akivel megtörtént volna, hogy a párját a szeme láttára megtámadták, és kiderülhetett volna, hogy megvédi-e vagy elszalad.

2022. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Arra értettem hogy rengeteg olyan embert ismerek aki ennyire gyáva.


Persze ez nem mindennapos eset, de megtortenhet. De akkor írok egy másikat ami tényleg megtortent nalunk: van egy elég balhés lakó alattunk, minden 2.nap annyit iszik hogy holt részeg lesz, üt, ver mindent a lépcsőházban, volt olyan hogy a mi ajtonkat is utogette. 1x kihivtam a rendőrséget, de nem csináltak semmit. Mi ketten élünk mint nők, nehogy már mi menjunk ki verekedni. Illetve akik csak berlik a lakást azok se mehetnek ki es pofozhatjak fel. Na es ilyenkor a többi ferfi lakó az hol van?


Nem kell erőszakos f*szk*l*pnak lenni, de azért egy férfi legyen már férfi amikor olyan helyzet van.

2022. júl. 27. 14:09
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Számomra a bátorságnál kevés becsülendőbb van, ha van. El se tudom képzelni.
2022. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat elirtam

*ilyet

2022. júl. 27. 14:18
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem nőként, de...


Titkolni kell a gyávaságot, és szar kifogásokkal, jó kamudumákkal kiváltani. Kis kreativitással megoldható. Hazudni kell, mint az életben mindig. Erről szól az élet (fáradt mosoly)

2022. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Mi a baj McFly? Nyuszi vagy?
2022. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Attól függ mennyi a fizetése
2022. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen buta nővel sem jönnék össze, aki erőszakkal akar elérni dolgokat. Az ilyen emberek elég buták, és sajnos sok is van..
2022. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
Miért kellene a nőmet megvédenem? Ez pozitív nemi alapú diszkrimináció. Azt az elvet vallom hogy se előnybe se hátrányba ne részesítsünk senkit a neme alapján.
2022. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Szimplán csak le se szartak az ott lakó férfiak, ez nem gyávaság, hanem ignorálás, mert idegenek vagytok. Egyik se a pasid, mi közük van hozzád, nem értem hogy tudod a kettőt összevonni. Nemtom te hol élsz, de a legtöbb családon belüli erőszak esetén se csinálnak szart se a szomszédok, amikor valaki üvölt kifele, ha esetleg azt üvölti, hogy segítség, akkor talán megjelenik valaki, de kb ennyi. Azért, mert a rendőrök haszontalanok, senkinek nem kell erőszakosnak lennie.

Különben baromság erőszakkal fellépni, csakis önvédelem esetén megengedett, ez pedig egy konkrét veszélyes helyzetben derül ki, hogy másnak kell-e megvédenie a gyengébbet.

2022. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!